پلیس توصیه می کنند که یک اسلحه است که بهترین راه برای کسی قرار

ماساچوست گزارش پلیس دستگیری یک بریجواتر مرد آنها می گویند از جیبش یک تفنگ را در یک بحث که شروع شد که مرد اصرار شخص دیگری قرار در حالی که خرید در داروخانه های محلی.

تاد Goulston, 59, در حال حاضر چهره به اتهام حمله با یک سلاح خطرناک, رفتار آشوبگرانه و اخلال در صلح برای جولای 3, حادثه, پلیس می گویند اضافه کردن تفنگ خود مجوز به حالت تعلیق در آمد و خود اسلحه به دست گرفت.

در حدود ساعت 5:20 بعد از ظهر روز جمعه, جولای 3, ماساچوست پلیس در پاسخ به یک تماس از مدیر در Walgreen داروسازی, 4 میدان مرکزی برای یک گزارش از دو استدلال در داخل فروشگاه در مورد یکی از مردان با پوشیدن یک ماسک صورت.

این استدلال در ادامه به پارکینگ که در آن یکی از مردان بعد از شناسایی به عنوان GOULSTON گفته جیبش اسلحه از وسیله نقلیه خود را و اشاره آن را در دیگر که تا به حال نشده است با پوشیدن یک ماسک صورت در فروشگاه. GOULSTON پس از آن در وسیله نقلیه خود را و سمت چپ صحنه است.

قربانی, a 30-year-old ابینگتن مرد بود و نه مجروح در این حادثه.

رایگان tagging:

آگهی:

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>