Cambridge Street در سالیوان مربع در روز شاید بهترین مکان و زمان برای تنظیم کردن آتش بازی مرد می آموزد

یک سامرویل مرد پلیس بود تیراندازی کردن آتش در خیابان کمبریج پل حدود 4 بعد از ظهر دیروز در حال حاضر چهره های مواد مخدر و سلاح اتهامات پس از حمل و نقل افسران پلیس دستگیر او در همسایه T ایستگاه دو روم شمع “بیرون زده از خود فرد است.”

حمل و نقل از گزارش پلیس دستگیری چارلز سالی, 34, 4:15 p. m. در سالیوان مربع T ایستگاه, فقط به عنوان او در مورد به هیئت مدیره یک اتوبوس:

افسران مشاهده روم شمع های بیرون زده از خود فرد و خواست تا با او صحبت کنند. افسران بهبود آتش بازی و غیر قانونی دو لبه چاقو از سالی . در این نقطه سالی فرار کرد و ماموران به دنبال در نهایت توقف سالی در ادویه خیابان در چارلستون.

در طول رزرو اتهام در اختیار داشتن غیر قانونی از آتش بازی و در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح خطرناک پلیس می گویند افسران یافت “آنچه آنها اعتقاد به غیرقانونی خیابانی مواد مخدر” به طوری که آنها اضافه شده به اتهام در اختیار داشتن غیر قانونی از یک ماده کنترل. همچنین معلوم شد که سالی است که می خواستم از ورنتهام دادگاه منطقه در حکم شارژ شاهد ارعاب پلیس می گویند.

بی گناه و غیره.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>