صربستان قطره قصد دارد برای reimposed مستند روز پس از تظاهرات خشونت آمیز

صادر شده در:

هزاران نفر صحنه نشسته و تجمع در بلگراد در روز پنج شنبه برای اعتراض به هر reimposition از coronavirus محدودیت و به صدای مخالفت با دولت و حتی خو اعتراض است که به شدت در تضاد با شورش در دو روز گذشته.

تبلیغات

مشابه تظاهرات برگزار شد در چند صربی شهرستانها و آمد ساعت پس از مقامات کاهش یافته است برنامه ریزی برای یک آخر هفته مستند در پایتخت برای جلوگیری از جدید گسترش coronavirus.

یک بحران دولت گروه تصمیم گرفت به جای محدود تر ممنوعیت, در بیرون و داخل سالن اجتماعات بیش از 10 نفر. همچنین کوتاه شدن ساعات کار در محیط داخلی رستوران ها و کافه ها.

“نشستن, نشستن” معترضان شعار می دادند به عنوان یک گروه کوچک از مردان در سیاه و سفید ماسک صورت روشن سیگنال شعله ور شدن و به طور خلاصه در برخورد با دیگران در میان جمعیت قبل از آنها مجبور به ترک. پلیس نمی واکنش نشان می دهند.

“ما نیاز به خشونت, ما به سادگی می خواهید به نشستن در اینجا و اعتراض به سرکوب” گفت: Milica, 21 ،

نخست وزیر آنا Brnabic که قبلا هشدار داده بیشتر آخر هفته مستندات امکان پذیر است اگر اقدامات جدید موفق و بلگراد را به سیستم بهداشت و درمان می داند گفت: “او تا به حال هیچ چیز” علیه تظاهرات صلح آمیز است.

“چنین گردهمایی هستند (سلامت) خطر اما تا زمانی که آنها (معترضان) پوشیدن ماسک های صورت و … و اگر تظاهرات مسالمت آمیز آن است که همه به خوبی,” او گفت: دولت اجرای RTS تلویزیون.

در اعتراض در بلگراد پلیس ضد شورش چادری در دنده کامل نشسته بر روی پله ها پشت ساختمان پارلمان دور از معترضان.

“ما نیز با بهره گیری از بعد از ظهر تا زمانی که معترضان در حال آرام ما را در بهره گیری از آن” یک پلیس گفت:.

تظاهرات بودند برانگیخت پیش از آن در هفته بعد از رئیس جمهور Aleksandar Vucic اعلام کرد که یک آخر هفته مستند خواهد بود لازم است.

تظاهرات شد و در اولین رانده شده توسط خشم و سرخوردگی بیش از لحاظ اقتصادی-خفقان اقدامات برای جلوگیری از همه گیر اما به سرعت تکامل یافته را به ضد دولت تظاهرات با شرکت کنندگان خواستار Vucic استعفای.

صربستان یک کشور از 7 میلیون دلار است که تا کنون گزارش شده 17,342 تایید موارد COVID-19 و 352 مرگ و میر.

منتقدان می گویند دولت تصمیم گیری اجازه می دهد تا مسابقات فوتبال, مذهبی, جشن ها و احزاب و اجتماعات به رزومه کاری در ماه مه و ژوئن 21 رای مجلس هستند به سرزنش برای موج جدید در عفونت.

دولت مقصر اصلی کمبود بهداشتی نظم و انضباط در میان مردم به ویژه در کاباره ها.

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>