هلند طول می کشد روسیه به دادگاه اروپایی بیش 2014 سقوط پرواز MH17

صادر شده در:

دولت هلند در نظر گرفتن روسیه به دادگاه اروپایی حقوق بشر برای آن اتهام نقش در تیراندازی پایین مالزی با بیش از 17 در شرق اوکراین شش سال پیش وزیر امور خارجه جمعه اعلام کرد.

تبلیغات

این حرکت در نظر گرفته شده است برای حمایت از موارد فردی بودن را به دادگاه اروپایی توسط بستگان برخی از 298 نفر کشته شدند که یک Buk, surface-to-air missile اخراج از قلمرو کنترل شده توسط طرفدار مسکو در اوکراین شورشیان منفجر آمستردام به کوالالامپور پرواز از آسمان بر جولای 17, 2014.

“دستیابی به عدالت برای 298 قربانیان سقوط پرواز MH17 است و باقی خواهد ماند و دولت در بالاترین اولویت” وزیر امور خارجه Stef Blok گفت. “با در نظر گرفتن این مرحله امروز … ما در حال حرکت و نزدیک به این هدف است.”

با راه اندازی این پرونده علیه روسیه و مقامات هلندی می توانید به اشتراک گذاری “همه در دسترس است و اطلاعات مربوط به سقوط پرواز MH17” با استراسبورگ مستقر در دادگاه اروپایی پس از آن می تواند در نظر گرفته شود و در بستگان فرد مورد وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

مسکو بارها رد دخالت در سقوط بوئینگ 777. یک تیم بین المللی از دادستان در بررسی پرونده این متهم سه روس و اوکراین با دخالت در پایین آوردن هواپیما و قتل همه در هیئت مدیره. مردان در حال محاکمه در یک دادگاه هلندی, اگر چه هیچ کدام اند تحویل به هلند به صورت عدالت است.

دادستان ها می گویند که شواهد این موشک که منفجر MH17 از آسمان بود trucked به اوکراین از یک پایگاه نظامی روسیه و تلفن همراه پرتاب شد و بعد از بازگشت به روسیه است.

وزارت خارجه روسیه نیست بلافاصله واکنش نشان می دهند. کنستانتین Kosachev رئیس کمیته امور خارجی در مجلس از پارلمان روسیه به نام هلندی حرکت می کند “عجیب و غریب ابتکار از هر جنبه ای” در اظهارات انجام شده توسط آژانس خبری اینترفاکس.

“این تحقیقات هنوز تمام نشده اند وجود دارد هیچ دادگاه احکام در سطح ملی و در عین حال و در نهایت چه دادگاه اروپایی حقوق بشر باید برای انجام با آن؟” Kosachev گفت.

جمعه حرکت است آخرین حقوقی مانور توسط دولت هلند که به مدت طولانی قول داد برای تضمین عدالت برای قربانیان و عزیزان خود. به طور جداگانه دولت به دنبال روسیه برای مسئولیت دولت در داونینگ.

“دولت دارای اهمیت بوده و ادامه این جلسات با روسیه در موضوع دولت مسئولیت” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت. “هدف از این جلسات این است که برای پیدا کردن یک راه حل که عدالت به enormous درد و رنج و آسیب های ناشی از سقوط پرواز MH17.”

(AP)

tinyurlu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>