بیوه از راننده اتوبوس مورد ضرب و شتم به مرگ بیش از ماسک می گوید خانواده ‘تخریب’

صادر شده در:

همسر یک راننده اتوبوس وحشیانه مورد ضرب و شتم پس از او چهار مسافر به پوشیدن ماسک صورت روی وسیله نقلیه خود را به نام پنج شنبه برای “قطع دست” پس از درگذشت او از صدمات خود را.

تبلیغات

حمله فیلیپ Monguillot است scandalized فرانسه. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در شنبه اعزام وزیر کشور برای پاسخگویی به راننده بیوه پس از مرگ او اعلام شد جمعه. او در بیمارستان بستری شده بود در وضعیت بحرانی است.

ورونیک Monguillot گفت: او گفت: وزیر جرالد Darmanin که او و سه دختر شد “تخریب” در جولای 5 حمله در شوهر خود را در یک ایستگاه اتوبوس در بینن باد از جنوب غرب فرانسه است.

“ما باید صدای یک مشت بر روی میز پس از این هرگز دوباره اتفاق می افتد,” او گفت:. “این بربری طبیعی نیست. ما باید برای متوقف کردن این قتل عام.”

این بینن دادستان گفت: Monguillot بود حمله و پس از او چهار مسافر در ردیف 810 اتوبوس به پوشیدن ماسک صورت می باشد که روی فرانسه حمل و نقل عمومی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او توهین تحت فشار قرار دادند اتوبوس و به شدت مورد ضرب و شتم و لگد به سر دادستان گفت.

چهار نفر در بازداشت هستند.

“این راننده اتوبوس بود و فقط انجام کار خود را,” Darmanin گفت. “او خانه را ترک کرد در صبح و نمی آیند روم بیوه و سه یتیم ، آن است که کاملا نفرت انگیز عمل می کنند.”

فرانسه تا به حال بیش از 208,000 تایید عفونت و بیش از 30000 ویروس های مربوط به مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند واقعی تلفات بالاتر است با توجه به تست محدودیت های از دست رفته و موارد خفیف.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>