مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت می پوشد ماسک صورت در طول بیمارستان بازدید

صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت منجر به فشار و عینک ماسک صورت برای اولین بار در روز سه شنبه به عنوان ما ارسال شده یکی دیگر از رکورد روزانه برای coronavirus موارد در حالی که دنیای دیزنی بازگشایی در دولت ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

تبلیغات

کاخ سفید کارشناسان برجسته ملی مبارزه با سرایت کرده اند توصیه می شود با پوشیدن پوشش صورت در عمومی برای جلوگیری از انتقال این بیماری است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها و بارها اجتناب از پوشیدن یک ماسک و حتی کارکنان در کاخ سفید آزمایش مثبت برای این ویروس و بیشتر به عنوان دستیاران گرفته اند به پوشیدن آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرواز با هلیکوپتر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در حومه واشنگتن به دیدار زخمی اعضای و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مراقبت از Covid-19 بيمار. به عنوان او را ترک کاخ سفید به خبرنگاران گفت:: “هنگامی که شما در یک بیمارستان به خصوص … من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به پوشیدن ماسک.”


“من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به پوشیدن ماسک’

تهمت بود با پوشیدن ماسک در والتر رید راهرو به عنوان او شروع به سفر خود را. او با پوشیدن یک زمانی که او پا کردن هلیکوپتر در تاسیسات. “من هرگز در برابر ماسک اما من معتقدم که آنها را به یک زمان و یک محل” او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید قبل از ترک بیمارستان والتر رید.

رئیس جمهور این بود که دیر شروع به استفاده از ماسک در طول همه گیر که درگرفته است در سراسر ایالات متحده از ماه مارس و آلوده به بیش از 3.2 میلیون کشته و حداقل 134,000.

برجسته ترین جمهوری خواهان از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس تایید پوشیدن ماسک به عنوان coronavirus زمین به دست آورد در این تابستان. فرمانداران جمهوریخواه شده است حرکت به سمت نیاز و یا تشویق استفاده از ماسک به عنوان همه گیر رشد کرده است جدی تر در برخی از ایالت در جنوب و غرب است.

انتهایی در نظر سنجی

مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی دموکرات جو بایدن در انتخابات پیش رو یک انتخابات نوامبر و نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر آمریکایی ها ناراضی هستند و چگونه با او رفتار بحران بهداشت عمومی.

اما رئیس جمهور در ادامه به ستایش خود را در پاسخ به همه گیر وجود یک آبشار از آمار و ارقام نشان دادن میزان این بیماری در سراسر ایالات متحده است.

کشور ارسال شده و در عین حال یکی دیگر از رکورد روزانه از تایید موارد شنبه شب با 66,528 عفونت های جدید در حالی که شمار کشته شدگان افزایش تقریبا 800 تقریبا 135,000.

در فلوریدا که در آن نزدیک به یک ششم از کسانی که عفونت های جدید ثبت شد, والت دیزنی جهانی پارک بخشی از بازگشایی پس از چهار ماه از خاموش شدن درخواست توسط ویروس.

صدها نفر از مردم در صف برای ورود به پارک در اورلاندو برخی از ورزشی میکی گوش اما همه با پوشیدن ماسک صورت با اجتماعی فاصله و بهداشتی دیگر اقدامات احتیاطی نیز در محل.

روز قبل از آن بالا ما بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفت که فلوریدا آغاز شده بود بازگشایی قبل از ملاقات با معیارهای که باید آن را فعال کنید برای انجام این کار با خیال راحت.

Coronavirus همه گیر آلوده شده است نزدیک به 13 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 560,000. این بیماری همه گیر است و باعث عظیم اقتصادی آسیب از آنجا که این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته.

آمریکا در این کشور بدترین ضربه بیماری پس از برزیل — که پیشی 70,000 مرگ و میر در روز جمعه.

مورد خوشه از فرانسه به دلار هنگ کنگ

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus نام کشورها را به اتخاذ یک رویکرد تهاجمی برای مقابله با این ویروس با استناد موفق کاهش تلاش در ایتالیا و کره جنوبی و جاهای دیگر.

“در تمام جنبه های زندگی ما همه در حال آزمایش به حد” او گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو در روز جمعه.

“تنها اقدام تهاجمی همراه با وحدت ملی و همبستگی جهانی می تواند به نوبه خود این بیماری همه گیر در سراسر,” او اضافه شده است.

در جای دیگر مقامات فرانسوی هشدار داد افزایش موارد در شهری فرانسه به عنوان تلفات وجود دارد در صدر 30,000.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اذعان کرد تصمیم به اجازه می دهد بارها و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی ممکن است “خیلی زود” پس از کشور, گزارش یک رکورد از 1500 عفونت های جدید در روز جمعه.

استرالیا مقامات گفتند که بریده بریده به نصف تعداد افراد مجاز به بازگشت از خارج از کشور هر روز بعد از یک موج تازه در مواردی که دیدم یک مستند تحمیل ملبورن کشور را که دومین شهر.

در هنگ کنگ سنبله مشخص شده است, یک شکست برای این شهر پس از زندگی روزمره تا به حال تا حد زیادی به حالت عادی بازگشت با رستوران ها و کافه ها از سرگیری کسب و کار منظم و جاذبه های فرهنگی بازگشایی.

مدارس در این شهر بسته خواهد شد از روز پنج شنبه در این شهرستان ثبت شده “رشد نمایی” در محلی مقاربتی.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>