فرانسه افزایش پرداخت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی بیش از €8 میلیارد

صادر شده در: اصلاح شده:

دولت فرانسه و اتحادیه های کارگری امضا توافق نامه شنبه به بیش از هشت میلیارد یورو افزایش پرداخت برای سلامت کارگران با نخست وزیر اعتراف به این حرکت بود عقب افتاده در نظر coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

در اوج شیوع بیماری در فرانسه مردم تحسین هر شب سلامت کارگران که در نوبه خود گفت که چنین قدردانی رنگ توخالی اگر آن را پس از مراحل بتن.

بخش عمده ای از این بسته شامل 7.5 میلیارد یورو ($8.5 میلیارد دلار) برای پرداخت را افزایش می دهد برای پرستاران و careworkers خواهد شد که به طور متوسط ماهانه افزایش از 183 یورو ($208).

نیز وجود دارد که 450 میلیون یورو ($510 میلیون) برای پزشکان در نظر گرفته شده برای تقویت دستمزدها برای کسانی که صرفا در بخش دولتی کار یک حرکت با هدف برگشتاندن آنها را از سودآور کلینیک های خصوصی.

“هیچ کس نمی تواند انکار کند که این یک لحظه تاریخی برای ما سلامت سیستم” نخست وزیر ژان کستکس گفت: پس از امضای مراسم که پس از هفت هفته از مذاکرات بین دولت و اتحادیه های کارگری.

“این است که اول از همه به رسمیت شناختن کسانی که در خط مقدم در مبارزه با این بیماری همه گیر” او گفت:.

“این هم یک راه از ابتلا به تاخیر برای هر یک — از جمله شاید خودم-تا سهم خود را از مسئولیت است.”

اما برخی از اتحادیه های کارگری از جمله تندرو CGT خودداری از امضای توافق نشان می دهد که تنش بر سر این موضوع ممکن است بیش از.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر به کشته شدن بیش از 30000 نفر در فرانسه و در حالی که عفونت کاهش یافته است به طور قابل توجهی مقامات محتاط باقی می ماند و از خطر موج دوم.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>