برزیلی خشم تصویری از افسر پلیس با یک زن سیاه گردن


در جولای 12, برزیل, تلویزیون, کانال, پخش, تلفن همراه ویدئوها نشان دادن یک افسر پلیس با برگزاری یک زن سیاه و سفید بر روی زمین توسط پله در گردن او. این تصویری که فیلم برداری شده بود در سن پائولو در ماه مه بود اما فقط منتشر کرده که به موجب هتک حرمت در سراسر برزیل که در آن خشونت پلیس مشترک است.

این ویدیو نشان می دهد یک افسر پلیس پین کردن یک زن به زمین با فشار دادن پای خود را بر گردن او. او سپس آسانسور تا خود را پای دیگر قرار دادن تمام وزن خود را قربانی گردن به او دروغ رو به پایین.

این رویداد در تاریخ 30 مه در پرلهیرس که یک کارگر محله در جنوب, São Paulo است. این تلفن همراه فیلم نیست ساخته شده تا جولای 12, هنگامی که آن را پخش می شد در Fantastico محبوب اخبار برنامه در برزیل شبکه تلویزیونی Globo.

“بیشتر از من تلاش بیشتر او را تحت فشار قرار دادند و بر گردن من” توضیح داد 51 ساله قربانی که آیا نشان دادن چهره خود را در برنامه.

در روز های خشونت آمیز دستگیری زن اجرا می شود که یک نوار کوچک باز کرده بود او ایجاد کسب و کار و حتی کافه ها و رستوران ها در سراسر شهر شده بود دستور به تعطیل به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

“مشتریان در آمد در زمان نوشیدنی های خود را و سمت چپ” او گفت:. این برنامه تلویزیونی گزارش داد که همسایگان در نهایت به نام پلیس هنگامی که یک مشتری پارک شده در جلوی نوار وافغان موسیقی با صدای بلند.

با توجه به زمانی که ماموران در صحنه وارد شدند آنها را دیدم مشتریان چندین نفر در نوار نوشیدن الکل است. آنها بازداشت یک مرد, یک دوست از مالک. او گفت: در Fantastico که او مداخله هنگامی که او را دیدم افسران آزار او. فیلم فیلم برداری در مقابل نوار نشان می دهد یک افسر پلیس سنجاق به پیاده رو به عنوان صاحب غرفه در این نزدیکی هست.

چندین تلفن همراه فیلم فیلم برداری توسط تماشاگران و پخش در Fantastico نشان می دهد یک افسر دیگر چند متر دورتر اشاره اسلحه در مرد دیگری که ایستاده در وسط خیابان. مرد پوست خود تی شرت و برد سلاح های خود را در هوا به عنوان اگر به تسلیم. افسر پلیس پس از آن می پیوندد همکار خود را افسر در پیاده رو هل دادن صاحب نوار دور از مرد دوخته به زمین.

یکی از دو افسر پلیس در صحنه نقاط تفنگ خود را در یک مرد جوان است. (Screengrabs از یکی از فیلم های به دست آمده توسط TV Globo.)

یک افسر دارای یک مرد بر روی زمین در حالی که افسر دوم هل صاحب نوار دور. (Screengrab از یکی از فیلم های به دست آمده توسط TV Globo.)
“من به او گفتم [افسر] برای متوقف کردن. او تحت فشار قرار دادند من برابر درب و نوار پانچ من سه بار. او مرا می گیرند و او را شکست و پای من” او بازگو در برنامه.

TV Globo می گوید که فیلم آن را به حال دسترسی به نشان نمی دهد این بخش از روبرو می شوند. آنها همچنین لازم نیست که فیلم از افسران سنجاق کردن زن بر روی زمین بار دوم که او می گوید اتفاق افتاده است.

“سپس او را یک زانو بر گردن من و دیگری در کنار من است. من آگاهی را از دست داده و چهار بار” او گفت: در برنامه است.

گزارش های منتشر شده در برزیل مطبوعات گفت که زن بستری شد گرجو بیمارستان در سن پائولو که در آن او تشخیص داده شد با یک پا شکستگی. به سهم خود به پلیس ادعا می کنند که آنها مورد حمله قرار گرفتند و مجبور به عمل به زانو در آوردن نوار مالک و دیگر مردان حاضر در صحنه است. در گزارش پلیس آنها می گویند که تهدید آنها را با آهن نوار.

روز یکشنبه دولت از سائو پائولو اعلام کرد که نیروهای پلیس درگیر در این حادثه معلق شده بود که بررسی شده بود افتتاح شد.

“این حادثه نشان داده شده توسط برنامه Fantastico است طاقت فرسا. خشونت آمیز و غیر ضروری رفتار برخی از ماموران پلیس غیر قابل قبول است” توییتی فرماندار ژوئن Doria.
 

پس از چند حوادث دیگر از خشونت پلیس در سائو پائولو فرماندار در ماه ژوئن اعلام کرد که او راه اندازی یک برنامه آموزشی برای کمک به جلوگیری از آینده سوء استفاده و نیاز پلیس را می پوشند دوربین بدن.

اکو از کشتن جورج فلوید در آمریکا

بسیاری از مردم به رسانه های اجتماعی برای ابراز شوک و خشم بیش از این با بسیاری از مقایسه آن را به پلیس قتل جورج فلوید در طول بازداشت در مینیاپولیس در ایالات متحده است. برخی از پست ها با استفاده از هشتگ #VidasNegrasImportam با الهام از آمریکا جنبش سیاه زندگی مهم است.
 

اریکا هیلتون یک نماینده از ایالت سائو پائولو در توئیتر خود نوشت: “آن را به عنوان اگر پلیس در اینجا به جای اینکه شوکه مانند بقیه جهان از آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید در ایالات متحده تصمیم گرفت به تقلید از بربریت است.” او اضافه کرد که این فیلم در حال اثبات نژادپرستی و مشکل ایدئولوژی در سن پائولو دولت است.
 

ترجمه: “در حال حاضر به عنوان خوانده شده: یک زن 51 ساله سیاه زن بود *خفه طول بازداشت* * * * در همان راه به عنوان جورج فلوید. این اتفاق می افتد در اینجا در برزیل و شما انجام نمی دهد هر چیزی است.”
 
روزنامه نگار و فعال Raull سانتیاگو همچنین در مقایسه این حادثه به جورج فلوید کشتن و افزود: “خوشبختانه او نمی میرند در این اقدام به قتل.”

طی مصاحبه ای با ‘Encontro’ یکی دیگر از برنامه Globo پخش در جولای 14, نوار صاحب خودش جلب موازی با جورج فلوید.

“من فکر کردم من که قرار بود به مرگ او را دوست دارم,” او گفت:.

در ماه ژوئن هنگامی که تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی را شکست در سراسر جهان بعد از کشتن جورج فلوید, برزیل معترضان ریخته به خیابان ها در اعتراض به یکی از کشنده ترین نیروهای پلیس در جهان است. با توجه به ایستگاه های رادیویی RFI بین 2015 و 2019 حدود 25000 نفر کشته شدند پلیس در برزیل — بسیاری از آنها را سیاه و سفید جوان فقیر و اغلب مرد.
 

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>