یخ موافق نیست به بوت خارجی کالج دانش آموزانی که در کلاس های آنلاین

وکلای دولت توافق امروز به رها کردن یخ سیاست که مجبور به دانشجویان خارجی کشور را ترک کنند اگر آنها مایل و یا قادر به پیدا کردن یک مدرسه است که آموزش خود را در کلاس های فرد است.

این تصمیم پس از دانشگاه هاروارد و MIT شکایت دولت هفته گذشته به سعی کنید برای جلوگیری از این سیاست که مدارس استدلال را ایجاد هرج و مرج در سراسر کشور برای دانشجویان و کالج ها. هاروارد و MIT به دنبال فوری یخ به سیاست اما با توجه به علامت خود را در مورد دادگاه منطقه ای ایالات متحده در بوستون امروز:

دادگاه مطلع شد توسط احزاب است که آنها آمده اند به وضوح به همراه موقت سفارش محدود/دستور مقدماتی حرکات. دولت توافق کردند به فسخ جولای 6, 2020 سیاست بخشنامه و جولای 7, 2020, پرسش و پاسخ و نیز توافق برای لغو اجرای آنها. دولت را در 9 مارس سال 2020 و 13 مارس سال 2020 سیاست. این moots موقت سفارش محدود/دستور مقدماتی حرکات و … را مانع اجرای ژوئیه 6 2020 سیاست بخشنامه و جولای 7, 2020, پرسش و پاسخ هایی هستند که از لغو و بر اساس کشور.

محله:

رایگان tagging:

آگهی:

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>