سام آدامز می گوید: هجوم کاربران از coronavirus نقاط وادار به تعطیل آن Faneuil سالن taproom به محل مصرف

Sam Adams امروز اعلام کرد که این بسته به آن ضربه بزنید اتاق بعدی به Faneuil سالن به در-سایت کاربران بیش از Covid-19 نگرانی های ناشی از داشتن بیش از حد بسیاری از کاربران از مکان هایی که این ویروس از کنترل خارج شده است.

آبجوسازی بود دوباره باز پاسیو وجود دارد فقط سه هفته پیش آن باز می ماند برای تماس کمتر وانت توسط افرادی که سفارش آبجو آنلاین.

پس از انعکاس بیشتر ما را ساخته اند یک تصمیم دشوار. با توجه به هجوم از خارج از کشور بازدید کنندگان از COVID-19 نقاط به ما taproom ما در حال بسته شدن ما پشت بام پاسیو از فراوانی از احتیاط برای مهمانان ما و همکاران. در حالی که ما عاشق استقبال بازدید کنندگان برای taproom ما همچنین می دانیم که ما نیاز به انجام بخشی از ما را به نگه داشتن هر کس به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

با شروع این هفته, Samuel Adams بوستون Taproom خواهد بود بسته به صندلی در فضای باز و در محل لذت بردن از.

ماساچوست خواسته است مردم اینجا ورود از خارج از انگلستان جدید نیویورک و نیوجرسی به خود قرنطینه به مدت دو هفته پس از آنها می رسند اما هرگز انجام هر چیزی را به تلاش برای اطمینان حاصل شود که آنها انجام این کار است.

محله:

رایگان tagging:

آگهی:

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>