کرملین تکذیب بریتانیا اتهامات رای دخالت Covid-19 واکسن نرم

صادر شده در:

کرملین روز پنج شنبه را تکذیب کرد, ادعای بریتانیا که “روسیه بازیگران” به دنبال دخالت در سال گذشته انتخابات عمومی و روسیه سرویس های اطلاعاتی به احتمال زیاد هک coronavirus واکسن پژوهش است.

تبلیغات

“ما هیچ اطلاعات در مورد که می توانست هک شرکت های داروسازی و مراکز تحقیقاتی در بریتانیا” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: TASS news agency.

“ما فقط می توانیم بگویم این است: روسیه هیچ ربطی به این تلاش است.”

بریتانیا سایبری-آژانس امنیت روز پنج شنبه را متهم به هک گروه در آن گفت: “مسلما” در عمل به عنوان بخشی از روسیه سرویس های اطلاعاتی در تلاش برای سرقت اطلاعات در coronavirus واکسن.

ملی امنیت سایبری مرکز گفت: اهداف عبارتند از: انگلستان, آمریکا و کانادا واکسن تحقیق و توسعه سازمان.

اما Peskov گفت: “ما را قبول نمی کند چنین اتهامات.”

همان اعمال “آخرین پایه و اساس اتهامات دخالت در سال 2019 انتخابات” او گفت:.

دولت بریتانیا را متهم به “روسیه بازیگران” به دنبال اخلال در سال گذشته به طور کلی انتخابات در حال گردش به بیرون درز تجارت اسناد بین لندن و واشنگتن است.

وزارت امور خارجه روسیه سخنگوی ماریا Zakharova زودتر تمسخر انگلیسی ها ادعا می کنند گفت این طوری مبهم و متناقض است که آن را عملا غیر ممکن است به درک”.

“از یک طرف وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد. از سوی دیگر آنها در حال صحبت کردن در مورد برخی از اقدامات تلافی جویانه. این چیزها متقابلا منحصر به فرد,” او گفت:.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>