هند بیش از 1 میلیون coronavirus موارد پس از آمریکا و برزیل

صادر شده در:

هند عبور 1 میلیون coronavirus موارد در جمعه سوم تنها به ایالات متحده و برزیل باعث نگرانی در مورد آمادگی خود را برای مقابله با اجتناب ناپذیر افزایش است که می تواند پایمال کردن بیمارستان ها و آزمون این کشور ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی.

تبلیغات

افزایش 34.956 موارد جدید در 24 ساعت گذشته در زمان ملی در مجموع به 1,003,832.

وزارت بهداشت نیز گزارش داد یک رکورد تعداد 687 مرگ و میر در مجموع 25,602. آن گفت: 635,757 مردم را بهبود و بازیابی رای شد و در ادامه به بهبود در 63% است.

گریم نقطه عطف می آید در زمانی که چندین ایالت هند در حال تحمیل متمرکز مستندات برای جلوگیری از شیوع بیماری در میان کوره در رفته تلاش های دولت های محلی برای حفاظت از اقتصاد است.

تا کنون سه متحده — ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو — باید اختصاص بیش از نیمی از کل موارد. اما در هند گسترده حومه شهر است که بسیار کمتر آماده و با ضعیف تر مراقبت های بهداشتی این بیماری همه گیر است که به وضوح در حال رشد است.

“شتاب در موارد باقی مانده است چالش اصلی برای هند در روزهای آینده,” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت, موسسه, و اضافه کرد که اکثریت قریب به اتفاق موارد هنوز در حال از دست رفته است.

ادامه موج مجبور است مقامات برای بازگرداندن مستندات در برخی از شهرها و ایالات متحده.

در بنگلور یک شهر است که به خود می بالد به عنوان مرکز هند فن آوری و نوآوری و دولت دستور داد weeklong مستند آغاز شد که سه شنبه شب بعد از این موارد رسید نمایی.

در ایالت بیهار در شرق کشور با جمعیت 128 میلیون و شکننده نظام سلامت دو هفته مستند پنجشنبه اعلام شد.

در اوتار پرادش, پرجمعیت ترین دولت را با بیش از 200 میلیون نفر از مردم مقامات را شروع کرده اند با قرار دادن ساکنان تحت سخت آخر هفته حکومت که در محل باقی می ماند تا پایان ماه.

دیگر دولت های محلی به طور فزاینده ای با تمرکز بر کوچکتر مستندات که سپر اقتصاد است. نزدیک به یک دوجین متحده را به اعمال محدودیت در “مهار مناطق” مناطق است که می تواند به عنوان کوچک به عنوان یک چند خانه یا خیابان.

دکتر Anant Bhan جهانی بهداشت محقق گفت که هند به احتمال زیاد به دیدن “یک سری از قله” به عنوان عفونت گسترش در مناطق روستایی است. او با اشاره به این که سرمایه از دهلی نو و سرمایه مالی بمبئی در حال حاضر دیده می شود, موج, در حالی که عفونت را در حال حاضر معطوف به شهرهای کوچکتر.

هند در پاسخ به این ویروس در ابتدا کند و سپس آن را خریداری بار با قفل کردن آن کل جمعیت 1.4 میلیارد نفر از مردم زمانی که نارندرا نخست وزیر تحمیلی در سراسر کشور مستند به مدت سه هفته در ماه مارس 24.

“اگر (این) وضعیت به کار گرفته شده در این 21 روز کشور و خانواده خود را می تواند به 21 سال” مودی گفت: پس از آن در یک سخنرانی تلویزیونی به آدرس سرخپوستان بسیاری از آنها هنوز هم غافل از ابعاد این بحران در کشور است.

این مستند در سراسر کشور و سپس تمدید به مدت پنج هفته بیشتر آمد و در یک هزینه اقتصادی بزرگی در میان یک بحران انسانی بی سابقه ای که میلیون ها فقیر و کارگران مهاجر بودند مجبور به بازگشت به روستا با توجه به ضرر و زیان کار و گرسنگی است.

با هدف افزایش ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی این مستند آهسته ویروس, اما این کافی نیست. موارد نگه داشته و افزایش در حالی که آزمایش هنوز هم باقی مانده abysmally کم و ویروس پرورشی از طریق هند چشم انداز وسیع — از بالا تا در هیمالیایی کشمیر به سواحل وسیع از Kanyakumari در تامیل نادو.

“رکود نمی کنی” گفت: Jayaprakash Muliyil متخصص اپیدمیولوژی در این مسیحی کالج پزشکی در وللر.

Muliyil گفت که هند تا به حال سعی کنید و آهسته virus چرا که آن را نمی باید به اندازه کافی تخت بود اما تنها تا حدودی موفق از “نیاز بود کاملا بزرگ است.”

هند را به سیستم مراقبت های بهداشتی یکی از مهمترین و مزمن دچار كمبود منابع مالي در جهان و دسترسی به بیمارستان ها در مناطق روستایی بسیار پایین است. کارشناسان می گویند که چالش برای هند خواهد بود به tightrope باز تا اقتصاد در حالی که در تلاش برای محدود کردن افزایش موارد به سطوح قابل کنترل است که نمی پایمال کردن بیمارستان.

“هند استراتژی رفتن به جلو را در اطراف مهار مناطق” گفت: Rajesh بوشان هند فدرال وزارت بهداشت. یک بار دیگر مناطق در حال نقشه برداری از کارکنان مراقبت های بهداشتی خواهد رفتن از خانه به خانه و آزمون آن با علائم او گفت:.

کارشناسان می گویند کم تست باقی مانده است یک نگرانی است.

دکتر Ujjwal Parakh یک مشاور ارشد در بخش پزشکی تنفسی در Ganga رم بیمارستان دهلی نو گفت: مقامات می توانست شفاف تر در مورد تست دستورالعمل.

در ابتدا هند تا به حال برخی از جهان دقیق ترین معیارهای تست و مورد استفاده قرار گیرد تنها در حدود یک سوم از آن تست ظرفیت. پس از چند ماه از کندی آن در حال حاضر ramped تا تست از یک آزمایشگاه در ماه ژانویه به بیش از 1200. بیش از 300.000 نمونه های آزمایش شده در هر روز است. در برخی از شهرها آن را نیز اجازه آزمون و بدون تجویز پزشک. “طرح نبرد است به انجام همه چیز ما می دانیم که کار می کنند. باز اقتصاد به همان اندازه آن را به عنوان امن است. آهنگ همه چیز بسیار نزدیک است” گفت: Jha. “اما اجازه ندهید که این ویروس یک جای پا است.”

(AP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>