برزیل بومی رهبر Raoni در ‘ثبات’ بیماری در بیمارستان

صادر شده در:

بومی رئیس Raoni Metuktire یکی از جنگل های بارانی آمازون بهترین مدافعان شناخته شده است “پایدار” پس از دریافت خون در بیمارستان موسسه او گفت:.

تبلیغات

Raoni یک رئیس Kayapo مردم در شمال برزیل در بیمارستان بستری شده است از روز پنج شنبه برای ضعف تنگی نفس اشتهایی و اسهال.

“رئیس یک وضعیت با ثبات پس از دریافت انتقال خون” به Raoni موسسه گفت.

این موسسه که Kayapo قبیله رسمی سازمان حفاظت محيط زيست گفت: Raoni است که تحت آزمایشات برای تعیین ماهیت “خونریزی گوارشی” مشکوک می شود و باعث ناراحتی خود را.

Raoni اول منتقل شد به سانتا اینس بیمارستان در شهر کوچک Colider در ماتو گروسو دولت است. بیمارستان گفت که او به احتمال زیاد مبتلا به خونریزی گوارشی.

او آزمایش COVID-19 و نتایج برگشتم منفی است.

Raoni در حال حاضر در 90s و سپس منتقل شد به دیس پینهیرس بیمارستان در شهر سینوپ در روز شنبه با توجه به ضعف و بدتر شدن وضعیت.

دیس پینهیرس گفت: این امر اجرای آزمون برای دیدن اگر Raoni ممکن است مبتلا به زخم معده برآورد که او باقی خواهد ماند در تاسیسات “حداقل سه روز است.”

شناخته شده برای خود را رنگارنگ و پر با سر به لباس و دیسک بزرگ قرار داده شده در پایین لب Raoni سفر کرد و در جهان بالا بردن سطح آگاهی از خطرات ناشی از تخریب آمازون است.

رئيس جمهور از سازمان های غیر دولتی Planete آمازون گزارش داد که Raoni شده بود افسردگی پس از از دست دادن همسر خود را از بیش از 60 سال Bekwyjka که در ماه ژوئن پس از یک سکته مغزی.

او “آغاز شده به بیمار می شود 15 روز پیش با تب و اسهال و استفراغ” و خیلی خشک گفت: Gert-پیتر Bruch, ارتباط رهبر.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>