سران اتحادیه اروپا در drags برای سومین روز بیش از بحث Covid-19 طرح نجات

صادر شده در:

سران اتحادیه اروپا باقی مانده است و اساسا تقسیم برای سومین روز یکشنبه بیش از یک بی سابقه 1.85 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار) بودجه اتحادیه اروپا و coronavirus بازیابی صندوق و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان هشدار داد که آنها ممکن است رسیدن به یک معامله با وجود ضرورت اعمال شده توسط این بیماری همه گیر.

تبلیغات

نخست وزیر لوکزامبورگ Xavier Bettel گفت: در هفت سال تجربه اروپایی جلسات “من را دیده اند هرگز موقعیت به عنوان نقطه مخالف به عنوان این است.”

حتی با صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی مذاکره به عنوان نزدیکترین شرکای سنتی قدرتمند فرانسه و آلمان داد نمی تواند این بلوک 27 نزاع ملت ها در خط.

اغلب مذاکره در خارج از منزل در یک sundeck در اروپا اجلاس مرکز در بروکسل آسمان آبی و وزش نسیم تا به حال هیچ تاثیر بر خلق و خوی. Undiplomatic عباراتی مانند “”نفرت” و “بد” پرتاب شده است در اطراف بین رهبران در طول ماراتن مذاکرات است که باید کشیده اند همه به هم نزدیک برای مبارزه با رکود تاریخی در بلوک.

“آیا وجود خواهد داشت یک راه حل من هنوز هم نمی توانید می گویند” مرکل گفت: به عنوان او وارد اوایل اضافی بعد از مذاکرات.

این بیماری همه گیر است فرستاده اتحادیه اروپا به سقوط و کشتن حدود 135.000 از شهروندان خود و ارسال آن اقتصاد کشور را به حدود انقباض از 8.3 درصد در سال جاری.

بلوک اجرایی پیشنهاد کرده است یک 750 میلیارد یورو coronavirus صندوق تا حدودی بر اساس مشترک استقراض به آن ارسال شود به عنوان وام و کمک های مالی به کشورهای در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. که می آید در بالای هفت سال و 1 تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا که رهبران بوده است haggling over برای ماه ها و حتی قبل از همه گیر رسید.

همه ملت موافق آنها نیاز به گروه با هم اما پنج غنی کشور در شمال به رهبری هلند می خواهید کنترل دقیق بر هزینه های مبارزه جنوبی کشورهای مانند اسپانیا و ایتالیا می گویند کسانی که شرایط باید به حداقل نگه داشته شود.

تفاوت آنقدر بزرگ است که روز یکشنبه از سرگیری مذاکرات با تمام 27 رهبران هم عقب رانده شد چند ساعت به عنوان گروه های کوچک در کار جدید سازش پیشنهادات.

رهبران در نهایت نشستم به شام با هم در اوایل شب و می تواند mull یک پیشنهاد از گروه پنج ثروتمند شمال کشور است که پیشنهاد یک coronavirus بازیابی صندوق با 350 میلیون یورو از کمک های مالی و همان مقدار دوباره در وام. پنج اتحادیه اروپا سازمان ملل با نام مستعار “frugals” — هلند, اتریش, فنلاند, سوئد و دانمارک — که مخالف هر گونه کمک های مالی در همه.

مرکل و پاکسازی راه می رفت از گرم مذاکرات قبل از طلوع آفتاب یکشنبه با frugals, bemoaning عدم تعهد به یک علت شایع.

“آنها فرار کردن در یک خلق و خوی بد” نخست وزیر هلند گفت.

Rutte شده است شناخته شده به عنوان یک اروپایی سازنده پل اما این آخر هفته خود را دشوار مذاکره موضع مقصر بودن برای برگزاری یک معامله است. او و متحدانش در حال هل دادن برای بازار کار و حقوق بازنشستگی اصلاحات مرتبط به اتحادیه اروپا جزوه و یک “ترمز” را قادر می سازد اتحادیه اروپا سازمان ملل برای نظارت و در صورت لزوم توقف پروژه که در حال پرداخت بازیابی صندوق.

Rutte و دیگر صرفه رهبران مذاکرات با سران اتحادیه اروپا میزبان چارلز میشل (یکشنبه اما مرکل و پاکسازی حاضر به آب کردن طرح های پیشنهادی خود را کمک.

در حالی که نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته می گوید که او روابط شخصی خوبی با Rutte او گفت: “برخورد بسیار سخت است” و این که Rutte تقاضا برای حق وتو “بی دلیل درخواست.”

“او نمی تواند از ما بخواهید برای انجام اصلاحات خاص,” کونته گفت. “هنگامی که (کمک) تایید شده است و هر کشور به ارائه طرح های پیشنهادی خود را.”

یکی دیگر از اعضای frugals اتریش صدراعظم Sebastian Kurz, گفت که او هنوز هم اعتقاد یک معامله ممکن بود, اما وجود دارد یک “راه طولانی برای رفتن” اتریش مطبوعاتی آژانس ذکر شده Kurz عنوان کرد و گفت.

Rutte همچنین می خواهد یک لینک به این جزوه از بودجه اتحادیه اروپا و حکومت قانون — ارتباط با هدف لهستان و مجارستان کشور با جناح راست پوپولیستی دولت که بسیاری در اروپا فکر می کنم در حال لغزش به دور از حکومت دموکراتیک.

مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان مطرح شبح موج دوم COVID-19 است که می تواند آمار اتحادیه اروپا اقتصاد در پاییز یا زمستان.

“من نمی دانم چه دلیل شخصی برای هلندی ها نخست وزیر به نفرت من یا مجارستان اما او در حمله به شدت و بسیار روشن است که به دلیل مجارستان در نظر او احترام حاکمیت قانون (در آن) باید مجازات مالی” اوربان گفت.

اوربان آماده شد به چوب در اطراف برای یک هفته در صورت لزوم برای رسیدن به یک معامله.

“حتی فوتبال است که به عنوان مهم به عنوان رسیدن به یک توافق است. آن را در مورد مجارستان و اما در مورد اروپا در حال حاضر گفت:” بدنام فوتبال-mad نخست وزیر.

پاکسازی گفت: رهبران نیاز به سازش اما هنوز احترام به اصول اساسی و اهداف اتحادیه اروپا.

“این است که هنوز هم ممکن است اما این خطر انداخته من می گویم بسیار واضح خواهد بود ساخته شده در هزینه های اروپایی, جاه طلبی,” او گفت:.

(AP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>