فوتبال را آرزو Ballon d’or لغو این سال در میان Covid-19 اختلالات

صادر شده در:

معتبر Ballon d’or, اهدا, فرانسه, فوتبال, مجله, لغو شده است در این سال با توجه به کروناویروس همه گیر برگزارکنندگان تایید دوشنبه.

تبلیغات

“وجود خواهد داشت بدون نسخه در سال 2020 به دلیل آن معلوم است پس از ملاحظه نظر که تمام شرایط برآورده نمی شود” گفت: پاسکال Ferré سردبیر فرانسه فوتبال است.

این Ballon d’or داده شده است هر سال پس از استنلی متیوز برنده یکی از اولین بار در سال 1956. لیونل مسی موفق به کسب این رکورد شش بار بیشتر از رقیب دیرین کریستیانو رونالدو.

این مجله شروع به دادن زنان جایزه در سال 2018 اما این نیز بوده است را در خود نگه دارد.

“این چنین عجیب و غریب سال است که ما نمی تواند درمان آن را به عنوان یکی معمولی. بیایید می گویند که ما شروع به صحبت در مورد (تصمیم گیری) حداقل دو ماه پیش” Ferré گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی.

“این نیست که تصمیم گرفتیم به آرامی اما ما تا به حال به آن را قبول نمی تواند نرمال یا معمولی Ballon d’or برنده و آنچه واقعا نگران ما آن است که نمی توان آن را نسبتا تعلق می گیرد.”

‘شرایط استثنایی منجر به استثنایی تصمیم گیری’

Ferré اشاره کرد که به دلیل بازی قوانین اصلاح شده اند در طول همه گیر جایزه خود را نهفته است.

“فصل آغاز شده و با قوانین خاص و به پایان رسید با قوانین دیگر. در ژانویه و فوریه فوتبال پخش شد در مقابل کامل می ایستد. سپس از مه و ژوئن آن را با خالی می ایستد” Ferré گفت. “سپس ما تا به حال پنج جایگزین حکومت و نه سه تا. پس از آن دیگر تغییرات رخ داده در شرایط مسابقات ویژه نهایی هشت (هشت تیم حذفی format) برای لیگ قهرمانان هنگامی که آن را با آغاز شده بود خانه و به دور است.”

با قهرمانی اروپا و کوپا امریکا به تعویق افتاد و در این سال لیگ برتر را در سطح انبوه در وزن جایزه را نتیجه اما با یک فرمت سهوا ارائه یک میانبر برای نهایی ویکتور.

“این Ballon d’or خواهد تصمیم گرفته شده اند بیش از فقط سه بازی: چهارم و نیمه نهایی, نهایی” Ferré گفت. “وجود دارد بارهای از تغییرات [قوانین] که کاملا قانونی و که ما نمی مسابقه با توجه به بحران بهداشتی در سراسر جهان, اما ما نمی تواند این را در نظر بگیرید به عنوان نمونه در سال است. شرایط استثنایی منجر به استثنایی تصمیم گیری است.”

این Kopa جایزه برای بهترین بازیکن زیر 21 و Lev Yashin جایزه بهترین دروازه بان نیز لغو شده است در این سال Ferré گفت.

رونالدو خواهد شد که 36 در ماه فوریه هنوز هم می تواند برنده یک لیگ ایتالیا-لیگ قهرمانان اروپا دو با یوونتوس در این فصل اما او نه تنها بازیکن آسیب دیده توسط فرانسه فوتبال تصمیم.

بایرن مونیخ مهاجم Robert Lewandowski به 50 باشگاه اهداف را برای اولین بار می توانید برنده سه برابر کردن. Kylian Mbappé و نیمار می تواند پرچ quadruples برای Paris Saint-Germain.

“نگاهی به Lewandowski اجراهای خود تشکیل شده و در سطح مسی و رونالدو” Ferré گفت. “و پاریس بازیکنان تصور کنید اگر آنها برنده لیگ قهرمانان.”

بازیکنان به عمد نه آگاه در پیشبرد

برای حفظ این جایزه اصالت و سطح تعلیق بازیکنان نمی شد از تصمیم گیری آگاهانه قبل از اعلام.

“ما مستقل و خودمختار به اندازه کافی نیست که به جمع ما انگشت کوچک و از آنها بخواهید آنچه آنها فکر می کنم” Ferré گفت. “ما را به سرخوردگی خود را به عنوان نشانه ای از دلبستگی خود را به این جایزه است.”

اگر ویروس اثرات فصل آینده همان راه این جایزه اهدا خواهد شد.

“این امر می تواند کمتر از یک مشکل از نظر انصاف چرا که این زمان در اطراف ما تا به حال دو قسمت برای فصل: نرمال و طبیعی نیست” Ferré گفت. “تصور کنید که در سال 2021 تمام مسابقات بازی در پشت درهای بسته (بدون فن) و با پنج subs. ما را وفق دهند چرا که این امر می تواند قابل مقایسه است.”

برای پر کردن این سال شکاف مجله ایجاد یکی دیگر از جایزه: فرانسه, فوتبال, تیم رویایی.

مجله داوران از 180 را انتخاب تاریخ, بهترین تیم از یک لیست کوتاه از پنج بازیکن در هر موقعیت. ستاره نکردم ترکیب شناخته می شود مدتی در پاییز.

رونالدو نمی خواهد بود قادر به برابر مسی در این سال, اما او می تواند پیدا کردن خود را در همان تیم برای اولین بار.

(FRANCE 24 با AP و AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>