فرانسه گزارش تا 500 فعال خوشه اما می گوید هنوز هیچ نشانه ای از ‘موج دوم’

صادر شده در:

مقامات فرانسوی گزارش داده اند که 400 تا 500 فعال coronavirus شیوع خوشه اما وجود دارد هیچ نشانه ای از قریب الوقوع “موج دوم” وزیر بهداشت Olivier Veran روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

بسیاری از زمان ویروس خوشه شامل کشتارگاهها و یا دیگر شامل تنظیمات حرفه ای مانند خانه های قدیمی ،

دیگران تا به حال منجر به از هويدا در طول تعطیلات تابستان.

“در این مرحله ما بسیار دور از موج دوم” Veran گفت Franceinfo رادیو به عنوان ماسک صورت ساخته شد اجباری در تمام محصور فضاهای عمومی از جمله مغازه ها تحت پوشش, بازارها و ساختمان های اداری.

“هدف این است که به نگرانی مردم بیش از حد, اما به نگه داشتن آنها را در گارد خود,” او گفت:.

در سراسر کشور “R” شماره نشان می دهد که ویروسی نرخ انتقال در حال حاضر در 1.2 معنی 10 آلوده مردم را آلوده اضافی 12 به طور متوسط با توجه به الوهیت Publique فرانسه آژانس بهداشت.

اما در برخی از مناطق در سرزمین اصلی نرخ بسیار بالاتر است با جنوب مدیترانه منطقه از جمله مارسی و نیس در حال حاضر گزارش یک رای از 1.55.

بالا ميزان عفونت در بریتانی

بریتنی در غرب فرانسه بود در 2.6 درصد — به این معنی که 10 نفر آلوده می تواند آلوده به طور متوسط 26 بیشتر مردم است.

اگر “روند نگران کننده” در ادامه دولت را دوباره در نظر گرفتن منطقه ای مستندات و یا حتی جدید در سراسر کشور حبس سفارشات Veran گفت: “همه گزینه ها روی میز هستند.”

مردم بدون ماسک صورت در فضاهای عمومی خطر جریمه €135 ($155) اما “ما در حال رفتن به شروع به توزیع جریمه های نقدی برای مردم reuniting با خانواده خود را!” او اضافه شده است.

پرسید: اگر فرانسه به حال به اندازه کافی ماسک برای رفتن به اطراف دستگیر شده محزون می خوانی کوتاه در هنگام وقوع به دست آورد سرعت در مارس Veran گفت که او با تمرکز بر حصول اطمینان از وجود سهام در تعطیلات نقاط به عنوان به خوبی به عنوان منطقه پاریس.

دولت با هدف به ذخیره 60 میلیون ماسک صورت اکتبر در مقایسه با 3.5 میلیون هنگامی که شیوع آغاز شد.

فرانسه شده است یکی از سخت ترین ضربه کشورها در اروپا با کروناویروس مرگ و میر بیش از 30,150 مردم است.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>