حج به شدت کوچک شده و شامل برخی از 1000 زائران برای شروع جولای 29

صادر شده در:

این سال را به حج که کوچک شده به عقب به طور چشمگیری به تنها شامل حدود 1000 حجاج به عربستان سعودی جنگ coronavirus خروش آغاز خواهد شد و در جولای 29, مقامات روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

برخی از 2.5 میلیون نفر از سراسر جهان معمولا شرکت در این مراسم است که طول می کشد بیش از چند روز در محور شهر مقدس مکه است.

این سال را به حج برگزار خواهد شد تحت سخت پروتکل های بهداشت با دسترسی محدود به زائران زیر 65 سال و بدون هر گونه بیماری های مزمن است.

“ایستاده از زائران در کوه عرفات اوج مراسم حج می افتد در روز پنج شنبه” رسمی در حمله عربستان به ذکر دیوان عالی کشور عنوان کرد و گفت نشان می دهد که روز شنبه خواهد بود که برای اولین بار بعد از این رویداد سالانه است.

زمان حج است تعیین موقعیت ماه مطابق با اسلامی تقویم قمری.

ماه گذشته عربستان سعودی اعلام کرد آن را نگه دارید “بسیار محدود” حج یک تصمیم مملو از سیاسی و اقتصادی و خطر آن را به عنوان جنگ افزایش عفونت کروناویروس.

آن را دیده است برخی از 253,349 تا کنون موارد از جمله 2,523 مرگ و میر – بیشترین تلفات در میان عرب حاشیه خلیج فارس.

اگر چه حج مقامات گفت: زیارت خواهد بود محدود به 1000 نفر در حال حاضر در حال حاضر در این کشور 70 درصد از آنها خارجی و بقیه عربستان سعودی برخی از مطبوعات گزارش باید گفت که 10000 نفر ممکن است بخشی از.

این مراسم خواهد بود محدود به متخصصان پزشکی و پرسنل امنیتی که بهبود از ویروس حج وزارت گفت.

ضربه سنگین

تصمیم به حذف ورود زائران خارج از عربستان سعودی است که برای اولین بار در پادشاهی تاریخ معاصر است و موجب ناامیدی در میان مسلمانان در سراسر جهان اگر چه بسیاری از آن را پذیرفته بود و لازم است با توجه به همه گیر.

زائران خواهد شد تست شده برای coronavirus قبل از ورود در مکه و نیاز به قرنطینه در خانه پس از مراسم به گفته مقامات بهداشتی.

عربستان سعودی دیده می شود یک چشم انداز مثبت در هر دو تایید عفونت و مرگ و میر ناشی از Covid-19 پس از کاهش جنبش محدودیت در اواخر ماه مه. آن را هنوز به بازگرداندن هوایی بین المللی لینک کلیک کنید.

حج – باید برای سفت مسلمانان حداقل یک بار در طول عمر خود را – می تواند یک منبع بزرگ از سرایت آن را به عنوان بسته های میلیون ها نفر از زائران به متراکم سایت های مذهبی.

عربستان مبتنی بر مسلمان لیگ جهانی و سازمان همکاری اسلامی باید مورد حمایت دولت حرکت برای سلامت و ایمنی زائران.

اما این تصمیم هنوز خطرات عصبی تندرو مسلمانان برای آنها دین trumps نگرانی های بهداشتی.

یک مدرج به پایین حج نشان دهنده عمده از دست دادن درآمد برای این کشور در حال حاضر در وضعیتی وخیم از دوقلو شوک های ناشی از این ویروس ناشی از رکود و سقوط قیمت نفت است.

کوچکتر در طول سال عمره مفرده در حال حاضر به حالت تعلیق در ماه مارس است.

آنها اضافه کردن 12 میلیارد دلار به اقتصاد عربستان هر سال با توجه به آمار دولت.

میزبانی حج است که یک ماده از اعتبار برای حاکمان عربستان برای آنها custodianship اسلام جنش سایت خود را قدرتمند ترین منبع مشروعیت سیاسی.

اما یک سری از حوادث مرگبار در طول سال از جمله 2015 میلادی که به کشته شدن تا 2,300 نمازگزاران است باعث انتقاد از پادشاهی را مدیریت حج.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>