‘هیچ پتو بان کی مون’ در شرکت چینی هواوی می گوید وزیر امور مالی فرانسه

صادر شده در:

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت: فرانسه نمی خواهد بان چین Huawei از سرمایه گذاری در این کشور در مقایسه با بریتانیا تصمیم گرفته است که برای پاکسازی شرکت تجهیزات از آن شبکه 5G توسط 2027.

تبلیغات

Le Maire گفت: France Info رادیو وجود دارد “هیچ پتو بان کی مون” در هواوی در فرانسه اما نقاط حساس محافظت می شود.

“ما نمی ممنوعیت Huawei از سرمایه گذاری در 5G ما را به حفاظت از امنیت ملی ما منافع” Le Maire گفت:, و اضافه کرد که او مجددا فرانسه را در موقعیت به مقامات چینی روز دوشنبه.

Le Maire با این حال محکوم چین را به اتهام نقض حقوق بشر علیه این کشور اقلیت مسلمان جمعیت کرد و گفت آنها “منزجر کننده و غیر قابل قبول است”.

U. N. کارشناسان و فعالان می گویند حداقل یک میلیون قومی Uighurs و دیگر مسلمانان برگزار شد در بازداشتگاه در سین کیانگ. چین توصیف آنها به عنوان مراکز آموزشی کمک تمبر از تروریسم و افراط گرایی و مردم دادن مهارت های جدید.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo زمان تازه هدف در چین هفته گذشته گفت که آمریکا به اعمال محدودیت های ویزا در شرکت های چینی مانند هواوی که او متهم به تسهیل بشر حقوق نقض.

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>