لامپ کم مصرف ادمونتون اسکیموها نیز رها کردن نام مستعار خود را

به ادمونتون اسکیموها تغییر خواهد کرد نام خود را.

کانادا لیگ برتر فوتبال تیم اعلام کرد این تصمیم را روز سه شنبه پس از تصمیم به انجام همان واشنگتن تیم NFL.

تیم در سراسر ورزشی شده اند تحت فشار قطره نژادپرستانه و یا کلیشه ای نام. منتقدان می گویند ادمونتون تیم نام موهن استعماری-عصر مدت برای Inuit.

این تیم گفت: از آن آغاز خواهد شد “جامع روند تعامل” در یک نام است. در این میان باشگاه را با استفاده از نام EE تیم فوتبال و ادمونتون تیم فوتبال.

ادمونتون تیم رئیس جمهور کریس Presson گفت: در یک ویدئو کنفرانس که باشگاه می خواهد به نگه داشتن آن دو-E آرم و سبز-و-طلا رنگ.

در جای دیگر

Garnett گروه هدف

برای خرید تی’wolves

Kevin Garnett می خواهد به بازگشت به مینه سوتا — به عنوان یک تیمبرولوز مالک.

قدیمی NBA سوپراستار روز سه شنبه گفت او بخشی از یک گروه است که امیدوار به خرید حق رای دادن از گلن تیلور که متعلق به آن از سال 1994.

تیلور در بیانیه ای گفت او به تازگی با نزدیک شدن توسط یک شخص ثالث به بحث در مورد آینده از حق رای دادن. او گفت که او همیشه می خواست آنچه که بهترین برای طرفداران تیم و “سرگرم خواهد فرصت” در ساختار مالکیت از تیمبرولوز و سیاهگوش, مینه سوتا را WNBA تیم.

تیلور گفت: ورزشی که علاقه مند به خریداران گفته شده است که حق رای دادن باید اقامت در مینه سوتا که به نظر نمی رسد به یک مشکل برای Garnett.

او در توئیتر خود نوشت که “هیچ دو نفر عاشق این شهرستان بیشتر از خودم و گلن تیلور و من مشتاقانه منتظر به تلاش برای کار با او برای رسیدن به رویای من است.”

• ممفیس گریزلیز خواهد بود و بدون جلو Justise وینسلو (هیپ) برای بقیه دوباره راه اندازی شود.

MLS: در MLS برگشت مسابقات نزدیک اورلاندو, Youness Mokhtar هدف در دقیقه 18 به Columbus Crew 1-0 پیروزی آتلانتا ایالات. خدمه مسجل نقطه بالا در گروه E. … مت ترنر ساخته شده پنج صرفه جویی از جمله یک کلید توقف در Ayo Akinola در اواخر نیمه دوم و انقلاب جدید انگلستان و تورنتو FC بازی را 0-0 قرعه کشی. … Saphir Taider به ثمر رساند در دقیقه 31 به عنوان مونترال تاثیر ضرب و شتم, d. C., United 1-0.

موتور ورزشی: حضور و غیاب خواهد بود محدود به 25 درصد ظرفیت برای Aug. 23 Indianapolis 500 و تماشاگران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت در “بزرگترین عینک در مسابقه.”

تنیس: در این مسابقات که قرار بود به علامت رسمی بازگشت از مردان pro تور در میان coronavirus همه گیر شده است لغو شد. سیتی باز در واشنگتن برنامه ریزی شده برای شروع با, Aug. 13 مقدماتی نامیده می شد به دلیل آنچه مسابقات manager علامت Ein گفت: “بیش از حد بسیاری حل نشده خارجی و مسائل مختلف بین المللی از جمله محدودیت های مسافرتی و همچنین نگران سلامت و ایمنی روند.”

مسابقات سه گانه: مرد آهنین مسابقات قهرمانی جهان که قبلا شده بود دوباره در حال حاضر لغو شده به دلیل جاری COVID-19 بحران است. این اولین بار در 43 سال سابقه از این رویداد است که نمی توان آن را اجرا کنید.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>