مصر armys می گوید که کشته شدن 18 شبه نظامیان اسلام گرا در شمال سینا

صادر شده در:

ارتش مصر گفت: آن کشته و 18 مظنون اسلامگرا در هوایی و عملیات زمینی در ناآرام شمال سینا منطقه در روز سه شنبه به عنوان بخشی از نبرد برای سرکوب طولانی در حال اجرا در آمده است ،

تبلیغات

ارتش در بیانیه ای گفت که نیروهای خود موفق به مهار “حمله تکفیری تروریستی عناصر در یکی از امنیتی مجتمع” در شهر ” بیر al-Abd.

مصر مقامات امنیتی استفاده از اصطلاح “تکفیری” به تعیین افراطی اسلامگرا.

“در همکاری با نیروی هوایی, نیروهای امنیتی موفق به تعقیب عناصر تکفیری در سراسر مزرعه و در خانه رها شده قتل 18 از جمله یکی با پوشیدن کمربند انفجاری” در بیانیه ای گفت:.

دو پرسنل نظامی کشته و چهار نفر دیگر زخمی شدند در روز سه شنبه در عملیات Bir al-Abd. نیروهای نظامی نیز نابود چهار خودرو از جمله سه که شد بسته بندی شده با مواد منفجره.

این شهر در حدود 80 کیلومتر (50 مایل) غرب شمال سینا سرمایه al-عریش شده است این سایت از چندین حملات تروریستی ادعا شده توسط گروه دولت اسلامی از جمله مرگبارترین حمله در تاریخ مصر مدرن که در آن بیش از 300 نمازگزاران ضرب گلوله کشته شدند در یک مسجد در سال 2017.

از اواخر روز سه شنبه در بیانیه ای پس از ویدئوها ظاهر در رسانه های اجتماعی ظاهرا نشان plumes از دود تیراندازی و ساکنان فریاد برای زندگی خود را.

خبرگزاری فرانسه نمی تواند منظور بررسی صحت کلیپ های کوتاه ارسال شده آنلاین.

نیروهای امنیتی شده اند مبارزه سخت شورشیان اسلامگرا در مصر در شمال شبه جزیره سینا پیشگام محلی وابسته است.

در فوریه 2018 مقامات راه اندازی در سراسر کشور در عملیات علیه شبه نظامیان اسلام گرا متمرکز در شمال سینا.

حدود 990 مشکوک به شبه نظامیان کشته شده اند در منطقه همراه با ده ها تن از پرسنل امنیتی با توجه به آمار رسمی.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>