ما به پرداخت شرکت گزارش BioNTech $1.95 میلیارد دلار برای 100 میلیون Covid-19 واکسن دوز

صادر شده در:

Pfizer Inc و آلمانی بیوتکنولوژی شرکت BioNTech SE را دریافت خواهد کرد $1.95 میلیارد دلار از دولت آمریکا به تولید و ارائه 100 میلیون دوز از theirCovid-19 کانديد واکسن.

تبلیغات

این توافقنامه اجازه می دهد تا دولت ایالات متحده برای به دست آوردن اضافی 500 میلیون دوز وزارت بهداشت و خدمات انسانی و وزارت دفاع گفت.

فایزر ارائه خواهد شد دوزهای اگر محصول دریافت اضطراری با استفاده از مجوز و یا اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو پس از اتمام تظاهرات از ایمنی و اثر بخشی در فاز 3 کارآزمایی بالینی.

یک واکسن است که دیده می شود به عنوان مهم برای مقابله با این بیماری همه گیر و دولت ها در سراسر جهان امضا کرده اند می پردازد داروسازان به امن دوز از واکسن خود را نامزد.

فایزر و BioNTech در میان تعداد انگشت شماری از شرکت های که در حال مسابقه به توسعه امن و واکسن موثر برای Covid-19 ناشی از کروناویروس جدید. خود را کانديد واکسن نشان داده وعده در مراحل اولیه کوچک مطالعات در انسان است.

Pfizer سهام 4%, در حالی که BioNTech ایالات متحده ذکر شده سهام بودند تا حدود 6% قبل از زنگ.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>