پژوهشگر چینی است پناه در پکن سان فرانسیسکو کنسولگری می گوید FBI

صادر شده در:

اف بی آی معتقد است چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو است که در کنف یک پژوهشگر چینی که متهم است در دادگاه فدرال در کالیفرنیا با دروغ گفتن در مورد پس زمینه های نظامی.

تبلیغات

Juan تنگ دروغ در مورد او نظامی وابستگی در یک درخواست ویزا در ماه اکتبر گذشته به کار در دانشگاه کالیفرنیا در دیویس و دوباره در طول یک FBI مصاحبه ماه گذشته با توجه به وزارت دادگستری اتهامات جنایی.

عوامل پیدا کردم عکس از تانگ در یک از افراد ارتش آزادی بخش غیر نظامی کادر و اخبار را از چین که شناسایی او نظامی وابستگی.

زمانی که اف بی آی در مصاحبه تنگ او محروم داشتن در ارتش خدمت کرده است و یا دانستن اهمیت این نشان از او را.

عوامل یافت شواهد بیشتری از او نظامی وابستگی زمانی که آنها بعد از جستجو او را در خانه با توجه به شکایت کیفری ثبت شده در ماه گذشته است که اتهامات او را با تقلب ویزا.

“اف بی آی ارزیابی که در برخی از نقطه پس از جستجو و مصاحبه از سلسله تانگ در ژوئن 20, 2020, تنگ رفت به کنسولگری در سان فرانسیسکو که در آن FBI ارزیابی او مانده است و” دادستان نوشت: در تاریخ 20 ژوئیه دادگاه پرونده که به دنبال بازداشت یکی دیگر از دانشمند چینی که وزارت دادگستری می گوید دروغ در مورد نظامی خود را در پس زمینه به ما.

ما سفارشات چینی کنسولگری در هوستون به

به شمار می آید به دلیل افزایش متحده-چین تنش است. در اوایل این هفته به ما دستور بستن چینی کنسولگری در هوستون و وزارت دادگستری به اتهام دو چینی هکرها با هدف قرار دادن شرکت های کار بر روی واکسن برای کوروناویروس.

در سه شنبه شب هوستون مقامات در پاسخ به گزارش از آتش سوزی در چینی کنسولگری. گفته است که مردم سوختن کاغذ در آنچه به نظر می رسد سطل زباله هوستون کرونیکل گزارش با استناد به پلیس.

“ایالات متحده نمی خواهد تحمل [چین] نقض حاکمیت ملی ما و ارعاب مردم ما فقط به عنوان ما قابل تحمل نیست (آن) ناعادلانه تجارت, شیوه های سرقت از مشاغل در آمریکا و دیگر فاحش رفتار” وزارت امور خارجه آمریکا سخنگوی مورگان Ortagus گفت.

‘شکستن پل دوستی’

چین در روز پنج شنبه ناودان “مخرب تهمت” پشت بسته شدن کنسولگری منظور حفظ که مقامات آن هرگز عمل خارج از عادی دیپلماتیک قوانین.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه وانگ Wenbin گفت: حرکت در برابر کنسولگری یکی از اولین چین باز در آمریکا پس از برقراری روابط دیپلماتیک در سال 1979 می رود در برابر هنجارهای اساسی روابط بین المللی.

“این است که شکستن پل دوستی بین چین و آمریکا مردم” وانگ به خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

او همچنین هشدار داد که “چین قطعا اقدامات لازم را برای حفاظت از آن حقوق مشروع و منافع” بدون ارائه جزئیات.

(FRANCE 24 با آسوشیتدپرس و رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید