ما زندان را پوشش می دهد ویندوز پس از زندانی به اشتراک گذاری پیام محکوم شرایط بهداشتی

زندانیان در شهرستان برادلی زندان در ایالت تنسی ارسال گریه برای کمک به جهان خارج با نگه داشتن پیام ها در پنجره ها از سلول های خود را ابراز ترس خود از پیمانکاری Covid-19. در ژوئن 29, عکس از این پیام محکوم شرایط در زندان رفت و ویروسی در توییتر. اگر چه زندان اعلام کرده است که Covid-19 رایگان, افسران تحت پوشش تلفن ویندوز در جولای 13, جلوگیری از زندانیان از به اشتراک گذاری پیام های خود را با جهان خارج است.

ارسال پیام کوتاه, نوشته شده در ضایعات کاغذ و برگزار شد تا به پنجره Bradley County زندان در کلیولند ایالت تنسی توصیف عدم دسترسی به مراقبت های پزشکی و پایه لوازم بهداشتی و همچنین ترس از Covid-19 در زندان است. برخی از آنها را بخوانید: “14 روز در قرنطینه. بدون آزمون, بدون, ماسک, هیچ راهی برای برقراری ارتباط با خارج و یا خانواده است. هیچ دادگاه تاریخ”; “هیچ کس داده شده است لباس زیر و جوراب و بند! زنان خونریزی در خود! محروم توجه پزشکی” و “کمک 4 غلاف Covid.”

در اواخر ماه ژوئن هنگامی که علائم ظاهر شد 41 نفر از Covid-19 در زندان از جمله 33 زندانیان هفت اصلاح افسران و یک کارمند. اما در جولای 8, کلانتر گزارش شده است که همه زندانیان در حال بهبود از ویروس و منتقل شدند از قرنطینه.

با توجه به مارشال, پروژه, غیر انتفاعی, روزنامه نگاری, سازمان متمرکز بر عدالت کیفری بیش از 64,000 زندانیان در ایالات متحده در حال آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان ژوئیه 14. از این بیش از 3000 موارد در تنسی است. ما زندان شده اند به ویژه آسیب پذیر به Covid-19 pandemic با توجه به شرایط بهداشتی ضعیف, محله های نزدیک و کمبود لوازم بهداشتی. پرونده های حقوقی را که قبلا ثبت شده است در برابر برادلی زندان شهرستان برای مسائل از جمله ناکافی مراقبت های پزشکی و ازدحام بیش از حد.

“وجود دارد هیچ کس مراقبت از این افراد است.”

Tiffani Dailey مشترک به روز رسانی از او شریک جرمی وید در حالی که او در زندانی در شهرستان برادلی زندان تا جولای 2. هنگامی که این ویدئو را در زیر نوشته شده بود در ژوئن 27, Wade بود در قرنطینه غلاف.

“ما نمی کتاب ما نمی دریافت کارت ما نمی قلم” وید گفت: از زمان خود را در قرنطینه غلاف Bradley County Jail. او گزارش می دهد که اجازه خارج تنها دو ساعت در هر روز بدون داشتن دسترسی به هنر کالا و های مشترک موارد با به طور بالقوه آلوده زندانیان.

تیفانی Dailey گزارش:
 

هنگامی که جرمی در داخل بود من وحشت زده شد. او به من اطلاع داد در مورد ماسک و بهداشت نمی شود ارائه شده است. هیچ کس تمیز, تمیز کردن آنها نیست جایگزینی بهداشت بطری. و آن را به زندانیان برای تمیز کردن خود را غلاف ها و سلول های. او می ترسید برای زندگی خود را که در نزدیکی مثبت Covid-19 در داخل وجود دارد شیوع داخل زندان است.

این یک درب گردان – آنها می گویند که مردم در 14 روز قرنطینه ، تاپیک قرنطینه غلاف و در آن دوره 14 روزه مردم می توانند در داخل و خارج. در روز 14 هنگامی که شما در حال تعمیر بود و آماده رفتن به کلی جمعیت از آنجا که شما هنوز هم نشان دادن هیچ نشانه یا علائم یک فرد می تواند راه رفتن را به غلاف و پس از آن مثبت باشد. شما بروید وجود دارد. آنها تا به حال 30-برخی از موارد مثبت است. همه آنها در غلاف. بنابراین در حال حاضر که فقط باز می شود تا یکی دیگر می توانید از کرم ها به دلیل تمام این افرادی که در حال تمام شدن رد درمان های پزشکی هستند همه در اینجا بیمار است. همه آنها آن را به حال. برخی از افراد منفی بودند و آنها هنوز هم مجبور به اطراف مثبت است.

هنگامی که دوستان و اعضای خانواده از زندانیان در شهرستان برادلی زندان مشترک داستان های خود را و خواسته برای کمک آنلاین, تلاش های خود را ویروسی رفت. یک طومار خواستار است که به زندانیان داده می شود محافظ مناسب تجهیزات و لوازم تمیز کردن و GoFundMe به جمع آوری پول برای زندانیان وثیقه باید هر دو اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. Dailey و دیگران را نیز سازماندهی هفتگی نویز تظاهرات در خارج از زندان از 29 ژوئن. آن را در یکی از این تظاهرات که معترضان شروع به دیدن پیام برگزار شد تا به این ویندوز است.

“دلخراش نشانه هایی برگزار می شود تا در داخل Bradley County Jail امروز” این پوستر را می نویسد.
در پاسخ Bradley County Sheriff انتشار بیانیه ای گفته است که آنها همچنان به دنبال بهداشت و مقررات از جمله قرنطینه روش. در این بیانیه همچنین توصیف تمیز کردن تجهیزات ارائه شده به زندانیان که با آنها می توانید خود را در سلول و موارد مشترک مانند گوشی های.

پس از واکنش شدید عمومی به پیام های بیرون آمدن از زندان, زندانیان, گزارش دریافت بیشتر تجهیزات پزشکی و لوازم تمیز کردن. از زندان به توزیع ماسک بود که با اقتباس شده است برای استفاده توسط زندانیان. به عنوان شرایط شروع به بهبود داخل زندانیان’ یادداشت در ویندوز را تغییر داد از تماس برای کمک به پیام قدردانی به فعالان و اعضای خانواده در خارج. این زندان تحت پوشش تلفن ویندوز در جولای 13, قطع یک منبع ارتباطی بین زندانیان و فعالان است.

“صفحه نمایش در حال حاضر قرار داده شده بیش از زندانيان ویندوز به نگه داشتن آنها را از برگزاری تا نشانه” این پست را می خواند.
“پوشش پنجره ها اشتباه است ما احساس انزجار”
Tiffani Dailey شوکه شده بود با یک تصمیم:
هنگامی که شما به کسی در داخل یک زن زندانی با ما تماس بگیرید و می گویند, “هی, من یکی در پنجره گفتن میشم من نیاز به کمک و آنها تحت پوشش پنجره من” ما احساس انزجار. این اشتباه است. ما در آغاز GoFundMe برای کمک به با قید وثیقه و همچنین به عنوان هنر از آنجا که بسیاری از مردم وجود ندارد و بودجه.

بنابراین ما سعی می کنیم برای کمک به آنها به طوری که آنها می تواند رسیدن به اعضای خانواده خود و آنچه آنها نیاز دارند. وجود دارد بسیاری از مردم هنوز هم در آن وجود دارد. و به همین دلیل در حال حاضر ما در حال تلاش برای آوردن عدالت به این افراد که در حال رد مراقبت های پزشکی بدرفتاری و قطع از جامعه که در مستند و قادر به رسیدن به اعضای خانواده خود را.

دوستان و خانواده زندانیان همچنان به نشان می دهد در خارج از زندان و تماس برای کمک هنوز هم گردش آنلاین. جدید غیر انتفاعی, Bradley County زندانی قطعنامه تشکیل شده است برای حمایت از زندانیان و حمایت برای شرایط بهتر در زندان است.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>