دستیار پرستاری متهم با استفاده از Brookling پرستاری-صفحه اصلی رزیدنت کارت اعتباری

Brookline گزارش پلیس دستگیری یک دستیار پرستاری در CareOne Brookline اتهام او بارها و بارها با استفاده از یک رزیدنت کارت اعتباری برای خرید مواد غذایی و وعده های غذایی و چیزهای دیگر برای خودش.

پلیس می گویند کارآگاه شروع به تحقیق و تفحص در ماه ژوئن پس از یک عضو خانواده خواسته تسهیلات به نگاه غیر معمول اتهامات ساکن بیانیه.

پلیس می گویند Katia Boutin, 47, از کوئینسی استفاده ساکن کارت برای خرید در CVS معامله گر جو و روستا کرایه پیتزا در Brookline و توقف و فروشگاه در کوئنسی و اقیانوس دولت کار زیادی در برککتن بین آوریل 28 و 29 مه.

پلیس دستگیر Boutin در CareOne دیروز در یک تعداد از larceny از یک ساختمان سه فقره از دریافت یک کارت اعتباری به سرقت رفته و 24 فقره کارت اعتباری کلاهبرداری تحت $1,200. پلیس می گویند او می تواند هزینه های اضافی کارآگاهان پس از پایان بررسی آنچه که ممکن است مشابه غیر معمول اسکناس در خانه سالمندان است.

بی گناه و غیره.

محله:

آگهی:

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>