مغلوب ساختن پیشی جستن لغو فلوریدا پا از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به عنوان ما Covid موارد افزایش می یابد

صادر شده در: بروز رسانی:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که او دیگر نمی خواهد نگه داشتن بخشی از حزب جمهوری خواه نامزدی کنوانسیون در فلوریدا در ماه اوت به دلیل افزایش coronavirus موارد در دولت است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نقل مکان کرد و بخشی از کنوانسیون از کارولینای شمالی به فلوریدا به دلیل محدودیت در جمع آوری و با توجه به این ویروس اما افزایش موارد منجر شده بود برخی از جمهوری خواهان به جلو و از حضور در فلوریدا رویداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که زمان مناسب برای برگزاری یک “شلوغ کنوانسیون.”

“زمان برای این رویداد درست نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری. “این درست نیست که حق با چه چیزی اتفاق افتاده است به تازگی شعله ور در فلوریدا. به کنوانسیون این زمان مناسب نیست.”

او گفت که او دستور داد دستیاران خود را برای لغو رویداد “برای حفاظت از مردم آمریکا.”

نمایندگان جمهوری خواه خواهد بود هنوز جلسه ای در Charlotte, North Carolina, اصلی محل برگزاری این کنوانسیون در آغاز هفته Aug. 24 تهمت گفت.

وی افزود: او هنوز به کنوانسیون گفتار اما “در فرم های مختلف” و گفت كه قصد دارد برای به اصطلاح “telerallies” در طول هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتظار می رود به نامزد حزب دموکرات جو بایدن در یک Nov. 3 انتخابات منتقل شده بود این رویداد از شارلوت به جکسون ویل فلوریدا پس از کارولینای شمالی فرماندار حاضر به تضمین تهمت می تواند برگزاری یک رویداد بزرگ در کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: در حال حاضر اطلاع فرماندار فلوریدا ران DeSantis از تصمیم گیری است که می آید به عنوان ایالات متحده هایش با تعداد زیادی از جدید COVID-19 موارد خارج از شمال منطقه سخت ترین ضربه در اوایل ماه از وقوع.

فلوریدا است که در حال حاضر در میان کشورهای با بالاترین تعداد coronavirus موارد و بیشتر دیده می شود تقریبا 390,000 موارد از ویروس و بیش از 5600 مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

به عنوان موارد جدید رسید در دولت در هفته های اخیر برخی از قانونگذاران جمهوری خواه و حزب نمایندگان گفتند که برای جلوگیری از سفر به فلوریدا برای این رویداد.

همین Huizenga یک نماینده جمهوری خواه از مینه سوتا, هیجان زده بود در مورد رفتن فقط دو هفته پیش اما تغییر ذهن خود را بعد از دیدن رشد coronavirus اعداد در فلوریدا.

“من واقعا می خواستم برای رفتن اما با کروناویروس خروش آن را فقط نمی توان حس. آن تعداد زیادی از مردم لرزاند,” Huizenga گفت: در اوایل این هفته.

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>