که گزارش رکورد تک روز افزایش جهانی coronavirus موارد

صادر شده در: ویرایش:

سازمان بهداشت جهانی گزارش ثبت افزایش جهانی coronavirus موارد در جمعه توسط 284,196 در 24 ساعت با ایالات متحده و برزیل حسابداری برای تقریبا نیمی از کل.

تبلیغات

مرگ و میر ناشی از Covid-19 افزایش 9,753, بزرگترین, یک روز پس از افزایش یک رکورد 9,797 مرگ و میر در 30 آوریل.

قبلی که ضبط برای موارد جدید بود 259,848 در جولای 18.

این که گزارش 69,641 موارد جدید در ایالات متحده 67,860 در برزیل 49,310 در هند و 13,104 در آفریقای جنوبی. بیشترین افزایش در مرگ و میر بودند 3,876 در پرو 1,284 در برزیل 1,074 در ایالات متحده 790 در مکزیک و 740 در هند.

پرو به تازگی بررسی آن Covid-19 داده و در یک روز, افزایش تعداد کشته شدگان توسط 3000 تا در مجموع بیش از 17 ، 000 مرگ و میر.

هند در جولای 17 شد سومین کشور در جهان به رکورد بیش از 1 میلیون موارد جدید coronavirus پشت تنها ایالات متحده و برزیل است. اپیدیولوژی می گویند هند است که هنوز هم به احتمال زیاد ماه از ضربه اوج آن است.

موارد در برزیل عبور از 2 میلیون مارک در جولای 16, دو برابر در کمتر از یک ماه به این کشور می افزاید: تقریبا 40000 موارد جدید در روز. یک درهم آمیخته از دولت و شهرستان پاسخ برگزار کرده است تا ضعیف در برزیل در غیاب محکم سیاست هماهنگ از دولت فدرال است.

ایالات متحده که منجر جهان با بیش از 4 میلیون نفر نیز سعی در جلوگیری از شیوع بیماری در سطح ایالتی و محلی با موفقیت محدود است.

فرانسه گام تا کنترل مرز

که ابراز نگرانی بیش از تجدید حیات coronavirus موارد در قاره اروپا گفت: کشورها باید اعمال محدودیت های صورت لزوم.

تعدادی از عفونت در اروپا عبور سه میلیون در روز پنج شنبه پنجم جهان موارد است. آن باقی مانده است و سخت ترین ضربه قاره از نظر مرگ و میر.

در فرانسه نخست وزیر فرانسه کستکس اعلام کرد در نقطه آزمون برای مسافران بازدید از 16 معرض خطر کشورها از جمله ایالات متحده است. آزمون خواهد بود برای شهروندان و ساکنان تنها به عنوان فرانسه هنوز از سر گرفته و به طور کلی سفر به و از این کشور است.

این اقدامات جدید آمده میان نشانه هایی که میزان عفونت شتاب دوباره در فرانسه بیش از دو ماه به این کشور خروج تدریجی از مستند.

روز جمعه وزارت بهداشت گفت: تعداد موارد تایید شده بود افزایش یافته است 1,130 بیش از 24 ساعت است. این دومین روز متوالی است که موارد جدید بیش از 1000.

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: آمار و ارقام نشان داد که نیاز مردم به گارد خود را پایین تر در حالی که این ویروس همچنان در حال گردش است.

“ما باید لغو بسیاری از پیشرفت های انجام شده در طول هفته اول از خروج از مستند” وزارت گفت: با استناد به گزارش هایی که برخی از افرادی که تست مثبت برای این ویروس موفق به خود منزوی.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>