استرالیا رنج می برد مرگبارترین روز Covid-19 pandemic با وجود ملبورن مستند

صادر شده در:

استرالیا دچار آن مرگبارترین روز از coronavirus پس از همه گیر شروع شد و با مقامات گزارش ده و میر یکشنبه و افزایش عفونت های جدید با وجود فشرده مستند تلاش است.

تبلیغات

این کشور COVID-19 تلفات افزایش یافت و به 155 و جنوب شرقی ایالت ویکتوریا گزارش بیش از 450 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته.

به وضوح نگران ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: ده نفر بین سن 40s خود را و 80s مرده بود که هفت مرگ و میر در ارتباط بودند به شیوع بیماری در سن مراقبت از امکانات.

این بدترین دست دادن زندگی از این ویروس در استرالیا از آنجا که این بیماری برای اولین بار ظهور, با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط AFP.

استرالیا dodged بدترین نابسامانی های همه گیر تا کنون ورود فقط 14,000 موارد در مجموع — کمتر از بسیاری از ضربه سخت تر کشورهای ببینید در یک روز.

اما موج دوم از عفونت است تست این کشور بسیار مورد تحسین قرار گرفته در پاسخ به سرایت.

تعداد موارد جدید باقی مانده است سرسختانه بالا در روزهای اخیر با وجود پنج میلیون نفر بیشتر از ملبورن صرف دو هفته گذشته در مستند.

ماسک الزامی در شهر و ویکتوریا است که عملا مهر و موم شده از سایر نقاط کشور است.

پلیس و ارتش در حال حفاظت از مرزهای دولتی و بازدید از خانه به اجرای قرنطینه سفارشات.

هنوز 459 تازه موارد گزارش شده در ویکتوریا در یکشنبه — از 357 روز شنبه. حدود یک دوجین بیشتر و ثبت شد در بخش دیگر از استرالیا.

“این چیزها به سرعت در حال تغییر است اما ما باید بگوییم این اعداد به مراتب بیش از حد بالا” اندروز گفت.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>