بریتانیا قرنطينه مسافران از اسپانیا بر افزایش coronavirus موارد

صادر شده در:

بریتانیا به طور ناگهانی اعمال دو هفته قرنطینه در تمام مسافران پس از رسیدن از اسپانیا پس از یک افزایش coronavirus موارد چشمگیر و ناگهانی برگشت و در روز شنبه برای افتتاح قاره اروپا به گردشگری پس از ماه از مستند.

تبلیغات

قرنطینه نیاز بود با توجه به اثر را از نیمه شب آن را غیر ممکن است برای مسافران برای جلوگیری از آن را با عجله به خانه.

وزارت امور خارجه بریتانیا نیز اعلام کرد که توصیه در برابر همه اما ضروری سفر به سرزمین اصلی اسپانیا یک حرکت به احتمال زیاد سریع تور اپراتورها به انصراف از بسته های تعطیلات و ماشه ادعا می کند در برابر شرکت های بیمه.

اسپانیا قناری و جزایر بالئارس بودند تحت پوشش مشاوره برای جلوگیری از سفر به سرزمین اصلی اما گردشگران داخلی از بازگشت به بریتانیا از جزایر هنوز هم می شود به موضوع قرنطینه در بازگشت.

دولت بریتانیا خواست کارفرمایان به “درک” نسبت به کارکنان که قادر به بازگشت به محل کار خود را از دو هفته پس از بازگشت از تعطیلات.

ناگهانی, بریتانیایی, حرکت به دنبال مراحل این هفته توسط دیگر کشورهای اروپایی است. روز جمعه در نروژ گفت: آن را دوباره اعمال 10 روز قرنطینه نیاز مردم ورود از اسپانیا از روز شنبه در حالی که فرانسه به مردم توصیه کرد برای سفر به اسپانیا و شمال شرقی منطقه کاتالونیا.

اما فروپاشی کل گردشگری از بریتانیا می توانست به مراتب بیشتر تاثیر است. بریتانیا اختصاص بیش از 20 درصد از بازدید کنندگان خارجی به اسپانیا در سال گذشته بزرگترین گروه ملیت. گردشگری به طور معمول حساب برای برخی از 12 درصد از اقتصاد اسپانیا.

اسپانیا شده بود در لیست کشورهایی که دولت بریتانیا گفته بود شدند و امن برای مسافران به بازدید — معنی گردشگران بازگشت به خانه را برای رفتن به قرنطینه.

اعلام این لیست فقط هفته پیش اجازه داده بود که در اروپا بخش گردشگری خود را آغاز احیای پس از نزدیکی total shut-down باعث Covid-19 بیماری همه گیر.

در پاسخ به اقدامات اسپانیا روز شنبه گفت که یک کشور امن و با موضعی جدا شده و کنترل شیوع کروناویروس.

یک سخنگوی وزارت خارجه اسپانیا گفت: “احترام گیری از پادشاهی متحده” بود و در تماس با مقامات وجود دارد.

‘نه موج دوم’

انگلیسی ها حرکت می گذارد نه فقط در اسپانیا در بخش گردشگری است اما شرکت های هواپیمایی و شرکت های مسافرتی تلاش برای بازگشت به کسب و کار.

بریتانیا و رهبر حزب کارگر گفت: اخبار “عمیقا نگران کننده” نامیده می شود و برای حمایت از مردم تحت تاثیر قرار.

آنتونیو پرز شهردار Benidorm, رفت و آمد مکرر در اسپانیا در کوستا بلانکا که شدیدا وابسته به گردشگران انگلیسی به نام حرکت “یکی دیگر از سختی ضربه”.

“ما رنج می برد بسیاری در این سال و پس از آن این اتفاق افتاده است. ما فکر کردیم که انگلیسی ها بودند برای بازگشت اما این باعث می شود همه چیز سخت تر در حال حاضر,” او گفت:.

اسپانیا یکی از بدترین آمار کشور در اروپا همه گیر با بیش از 290,000 موارد و بیش از 28 ، 000 مرگ و میر. این اعمال بسیار سخت مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش به تدریج کاهش آنها در اوایل این تابستان.

اما چند هفته گذشته شاهد افزایش موارد مجبور محلی مستندات به reimposed در برخی از مناطق.

روز جمعه وزیر خارجه اسپانیا Arancha Gonzalez Laya گفت: فرانسه 24 که کشور در حال تجربه جدا شیوع بیماری “اما موج دوم”.

این منطقه کاتالونیا گزارش 1,493 جدید کروناویروس موارد و سه مرگ و میر در روز شنبه. منطقه ای دولت به خواست ساکنان بارسلونا به ماندن در خانه و دستور داد تمام دیسکو به تعطیل از شنبه آینده 15 روز است.

بریتانیا خود شده است بدترین آمار کشور در اروپا همه گیر با بیش از 328,000 موارد و رسمی مرگ و میر بیش از 45,600.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>