افراد مسلح کشتن حداقل 20 کشاورزان در سودان دارفور رئیس قبیله می گوید

صادر شده در:

افراد مسلح کشته شدن دست کم 20 نفر از جمله کودکان بودند که بازدید از مزارع خود در عراق را در زمان جنگ دارفور منطقه برای اولین بار در سال یک رئیس قبیله گفت: روز شنبه.

تبلیغات

“دو ماه پیش دولت سازماندهی یک جلسه بین اصلی مالکان و کسانی که در زمینه های خود را” در طولانی مدت جنگ در دارفور ابراهیم احمد به خبرگزاری فرانسه گفت با تلفن.

“به توافق رسید و به موجب آن مالکان خواهد بازگشت به زمینه های خود را — اما مردان مسلح آمد و در روز جمعه و باز آتش, کشته شدن 20 نفر از جمله زنان و کودکان است.”

قتل در محل Aboudos برخی 90 کیلومتری جنوب نیاله پایتخت جنوب دارفور استان رئیس قبیله گفت.

حدود 20 نفر زخمی در حمله, او گفت:.

مرگ و میر “به خوبی می تواند افزایش یابد چرا که برخی از زخمی ها در یک بیماری جدی” او اضافه شده است.

دارفور را ویران شده است از سال 2003 توسط یک درگیری بین اقلیت های قومی شورشیان شکایت از به حاشیه راندن و نیروهای وفادار به حال رییس جمهور عمر البشیر از جمله می ترسید Janjaweed شبه نظامیان عمدتا استخدام از عرب pastoralist قبایل.

مبارزه کشته 300,000 نفر و آواره 2.5 میلیون دیگران با توجه به سازمان ملل متحد.

بشیر بود مخلوع توسط ارتش در ماه آوریل سال گذشته پس از ماه از تظاهرات توده ای علیه حکومت خود باعث عمدتا با مشکلات اقتصادی.

او می خواست بر اساس لاهه دادگاه جنایی بین المللی بیش از اتهام نسل کشی و جنایت علیه بشریت در دارفور است.

قدرت های انتقالی دولت و نظامی بود و قسم خورده در طول ماه سپتامبر سال گذشته است.

در ماه ژانویه این سال یک ائتلاف از گروه های شورشی — از جمله جناح از دارفور — امضا یک توافق اولیه با دولت پس از هفته ها مذاکرات.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>