ناپل منطقه بازدید کسب و کار با 1000 €در جریمه برای پوشیدن ماسک

صادر شده در:

سه کسب و کار در جنوب شهر سالرنو در جنوب ناپل برای اولین بار به سقوط ناپاک از تدابیر جدید ضد coronavirus مقررات اعمال شده توسط مقامات منطقه ای رسانه های محلی گزارش روز شنبه.

تبلیغات

سه کسب و کار که شامل یک نوار و یک آرایشگاه ضربه شد با 1000 یورو ($1,166) جریمه بعد از پلیس آنها تا به حال مورد احترام حکم اعمال شده توسط منطقه کامپانیا در روز جمعه که نیاز مردم به پوشیدن ماسک در محصور فضاهای عمومی.

“اگر شهروندان ما فکر می کنم که مشکل این است که حل و فصل, که بدان معنی است که ظرف چند هفته ما را به بازگشت به قبر اضطراری” Vincenzo De Luca, رئیس جمهور, کامپانیا, ارسال شده در Facebook در روز جمعه.

“ما می دانستیم که وجود دارد خواهد بود افزایش آلودگی آن به طور گسترده ای انتظار می رود,” او گفت: چند ساعت قبل از انتشار یک سفارش سفت قوانین برای مبارزه با Covid-19.

کلید اندازه گیری از متن است که جریمه 1000 یورو برای هر کسی که پوشیدن ماسک در یک فضای محصور در خشکی چه در ساختمان های عمومی, سوپر مارکت ها, میله, رستوران ها و مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

با توجه به مقررات جدید “حمل و نقل اپراتورها ملزم به انکار دسترسی به مسافران که نمی پوشیدن ماسک”.

اگر آنها در هیئت مدیره آنها باید تحریم شود و “دعوت به پیاده بلافاصله و یا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”. اگر آنها امتناع “اتوبوس یا قطار مسدود خواهد شد” و “مداخله پلیس درخواست خواهد شد”.

کسب و کار می تواند مسئول برگزار می شود و اگر جرم و متعهد خود محل “در یک معامله تجاری”.

در بالای 1000 یورو جریمه, کسب و کار می تواند مجبور به بستن برای مدت پنج تا 30 روز است.

ایتالیا اولین کشوری بود که در اروپا تحت تاثیر قرار coronavirus. بیش از 35,000 نفر کشته شده اند و شده اند وجود دارد بیش از 242,000 موارد آلودگی بسیاری از آنها در این کشور ثروتمند شمال.

دیگر کشورها را به اعمال محدودیت های مشابه در میان نشانه هایی از یک چشم انداز مثبت در گردش ویروس فرانسه در این هفته معرفی جریمه از 135 یورو برای افرادی که نمی پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی در داخل خانه.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>