آیا جو کندی مطبوعات-آزادی نویسنده فقط از خواب بیدار پس از 85 سال به تعویق?

کندی کمپین با صدور یک بیانیه مطبوعاتی امروز در مورد چگونه Ed Markey گفته هرگز بازدیدکننده داشته است بسیاری از ماساچوست شامل آنچه که آنها فکر می کنم zinger واقعی است:

به طرز عجیبی شهرها/شهرهای Stoughton, استون, دانا, Dudley, Enfield و پرسکات وجود ندارد در Markey را ماساچوست است.

خوب استوتون استون و دادلی در واقع مکان هایی که Ed Markey ممکن است نادیده گرفتن (که و اجازه دهید صادقانه او نمی خواهد به تنهایی در حال انجام).

اما دانا, Enfield و پرسکات? مگر اینکه کندی بیشتر از یک غواص غواصی از او اجازه او نخواهد بود بازدید از این شهرها یا از آنجا که همه آنها unincorporated در آوریل سال 1938 به عنوان دولت تبدیل شد سریع دره رودخانه به مخزن Quabbin.

شاید جو مردم می توانید برنامه سفر به Belchertown. این MWRA یک مرکز بازدید کنندگان به راحتی واقع درست کردن Rte. 9 که در آن شما می توانند یاد بگیرند همه چیز در مورد چهار شهر که در حال حاضر به نشستن در زیر آب و دیگر هیچ قانونی وجود داشته باشد.

اما تا زمانی که آنها را به سفر خارج وجود دارد در اینجا بهتر است لیستی از شهرهای ماساچوست برای یک مرد که ادعا می کند او را به نمایندگی از تمام دولت است.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>