ده ها کشته در دارفور به سودان آماده به ارسال نیروهای نظامی به منطقه مصیبت

صادر شده در:

مقامات سازمان ملل متحد روز یکشنبه گزارش تازه کشتار بیش از 60 نفر در غرب سودان دارفور به عنوان نخست وزیر این کشور را وعده تازه در افغانستان جنگ زده منطقه است.

تبلیغات

حمله هدفمند اعضای محلی Masalit جامعه غارت و سوزاندن خانه ها و بخشی از بازار محلی بیانیه ای گفت:.

حدود 500 مردان مسلح با حمله Masteri شهر در شمال Beida در دارفور بعد از ظهر روز شنبه گفت: این بیانیه از دفتر سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور انسان دوستانه (OCHA).

“این یکی از آخرین در یک سری از حوادث امنیتی گزارش شده در طول هفته گذشته که در سمت چپ چندین روستا و خانه های سوخته و بازارها و مغازه ها غارت شده و زیرساخت های آسیب دیده گفت:” این بیانیه از OCHA را در خارطوم ،

پس شنبه حمله Masteri حدود 500 محلی مردم به صحنه اعتراض و خواستار حفاظت بیشتر از مقامات.

روز یکشنبه نخست وزیر Abdalla Hamdok گفت: دولت ارسال خواهد نیروهای امنیتی به جنگ زده دارفور به “محافظت از شهروندان و کشاورزی فصل”.

“مشترک نیروی امنیتی مستقر خواهد شد در پنج کشور از دارفور منطقه برای حفاظت از شهروندان در طول کشاورزی فصل” Hamdok دفتر در بیانیه ای گفت او پس از ملاقات هیئتی از منطقه است.

نیروی شامل نیروهای ارتش و پلیس آن را گفت.

زمین جنگ

روز جمعه مردان مسلح سوار به یک روستا و کشته شدن 20 غیر نظامی بازگشت به زمینه های خود را برای اولین بار در سال یکی از شاهدان عینی و یک رئیس قبیله به خبرگزاری فرانسه گفت.

فقیر منطقه غرب دیده است سال جنگ پس از یک اقلیت قومی قیام باعث شد که دولت برای راه اندازی یک scorched-earth کمپین که در سمت چپ 300,000 نفر کشته و آواره 2.5 میلیون.

خشونت در دارفور کاسته است پس از بشیر ایران توسط ارتش در میان تظاهرات توده ای علیه حکومت خود در سال گذشته

دولت و ائتلاف نه گروه های شورشی از جمله جناح از منطقه امضا مقدماتی صلح در ماه ژانویه است.

کشاورزان آواره در جنگ بود و از آنجا شروع به بازگشت به سرزمین خود را تحت حمایت دولت توافق دو ماه پیش در زمان ژوئیه تا نوامبر فصل کاشت.

اما خونریزی همچنان ادامه دارد و به خصوص بر حقوق زمین با توجه به کارشناس آدم محمد.

“سوال از زمین است که یکی از علت های جنگ,” او گفت:.

“در طول جنگ دهقانان گریخت و به سرزمین خود و روستاها به اردوگاه و عشایر جایگزین آنها و حل و فصل وجود دارد.”

برداشت تهدید

اخیر کشتار هدفمند آفریقایی جوامع کشاورزی در تضاد با کوچ قبایل عرب بیش از زمین است.

در اواخر ماه ژوئن و اوایل جولای صدها نفر از معترضان معترضان برای روز خارج از ساختمان دولت در دارفور مرکزی شهر Nertiti که به تقاضای دولت گاو امنیتی پس از چندین قتل و غارت حوادث در زمین های کشاورزی و خواص.

پس از چهار حمله در Masteri حدود 500 محلی مردم در صحنه خود اعتراض و خواستار حفاظت بیشتر.

“تشدید خشونت در نقاط مختلف منطقه دارفور است که منجر به افزایش جابه جایی به خطر انداختن فصل کشاورزی باعث از دست دادن زندگی و معیشت و رانندگی در حال رشد نیازهای انسانی گفت:” OCHA بیانیه.

بشیر تحت تعقیب دادگاه جنایی بین المللی بیش از اتهام نسل کشی و جنایت علیه بشریت در جنگ است.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>