مایکل تامپسون دوم PGA Tour پیروزی می آید هفت سال پس از اولین

بدون یک گالری در اطراف او در 18 green, Michael Thompson حل و فصل برای یک رام جشن پیروزی در 3M باز در Blaine, Minn., با یک تماس FaceTime خانه به همسر و فرزندان خود را در گرجستان.

اشک آمد از او و همسر خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها را هر یک از دیگر بر روی صفحه نمایش.

تامپسون, 35, birdied دو سه سوراخ یکشنبه برای 4-تحت-par 67 و دو زمانه, پیروزی, پایان دوم خود را PGA Tour برنده شوید. آن آمد و هفت سال پس از اولین.

“این است که کمی غم انگیز است که وجود ندارد هر کسی در خارج وجود دارد به تشویق برخی از عکس های بزرگ است که من آمار نسبت به پایان, اما من می دانم که هر کسی که ریشه حداقل برای من بود و جیغ در تلویزیون” تامپسون گفت. “این است که قطعا یک پیروزی برای همه کسانی که از من حمایت در طول سال است. آن نمیبرد هیجان.”

آدم بلند شد و دوم پس از 64. Richy Werenski که تا به حال 18-سوراخ سرب و مشترک آن با تامپسون بعد از هر دو روز جمعه و شنبه به ضرب گلوله 70 برای بدترین دور از مسابقات و حل و فصل برای یک راه برای بستن سوم — سه سکته مغزی بازگشت.

تونی Finau به پایان رسید و در مقام سوم گروه هم پس از 68. او تنها یکی از پنج جهان بالا-30 بازیکن در این زمینه برای رسیدن به آخر هفته outperforming همکار با مشخصات بالا همسالان داستین جانسون بروکس Koepka تامی فلیتوود و پل کیسی.

تامپسون به پایان رسید در 19-تحت 265 در TPC شهرهای دوقلو. او عصبی تر از او پیش بینی حتی بدون تماشاگر.

“این بدان معنی است که خیلی برای به دست آوردن یک پیروزی” تامپسون گفت. “و آن را به شما می شود به طوری که بسیاری از مسابقات مختلف و جامد کار خود را برای دو سال دیگر.”

تورهای دیگر: در Springfield, Mo. حداکثر McGreevy شات 8-تحت 64 به نگه کردن Jose de Jesus رودریگز با یک سکته مغزی در یک Korn تور کشتی رویداد. McGreevy بازی برگشت نه 5-تحت 31 به پایان رسید و در 21-تحت 267. استنفورد آلوم براندون وو شات 63 به پایان برساند در 272 و یک کراوات برای نهم. … در یک Symetra تور رویداد در Battle Creek, Mich., Ruixin لیو بسته با 1-تحت 71 به پایان برساند در 13-تحت 203 برای دو زمانه پیروزی بر Bailey الحسین.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>