کنسولگری آمریکا در چنگدو خاموش پس از چین دستور بسته شدن در میان افزایش تنش

صادر شده در:

پرچم آمریکا کاهش بود در کنسولگری ایالات متحده در چنگدو در دوشنبه روز پس از پکن دستور داد آن را به نزدیک در اقدامی تلافی جویانه برای سازندگان چینی کنسولگری در هوستون.

تبلیغات

فیلم در حالت پخش دوربین مدار بسته از خارج از کنسولگری نشان داد که پرچم به آرامی کاهش اولیه صبح روز دوشنبه پس از تنش ها افزایش یافت و بین دو قدرت با هر دو ادعا دیگر در معرض خطر امنیت ملی است.

روابط رو به وخامت گذاشته و در هفته های اخیر در یک جنگ سرد به سبک بن بست با چنگدو ماموریت جمعه دستور به تعطیل در تلافی مجبور به بسته شدن پکن کنسولگری در هوستون تگزاس.

مهلت آمریکایی ها برای خروج چنگدو شده است مشخص نیست اما چینی کنسولگری در هوستون داده شد 72 ساعت به پس از منظور اصلی ساخته شده بود.

در روز شنبه AFP خبرنگاران را دیدم کارگران از بین بردن ما نشان از مقابل کنسولگری.

بیش از آخر هفته از بین بردن کامیون وارد کنسولگری آمریکا و پاک کننده ها دیده می شد حمل بزرگ سیاه و سفید کیسه زباله از ساختمان.

پکن می گوید بستن چنگدو کنسولگری بود “مشروع و لازم در واکنش به اقدامات غیر منطقی توسط ایالات متحده” و ادعا کرده است که کارکنان در ماموریت دیپلماتیک در معرض خطر چین امنیت و منافع.

واشنگتن مقامات در همین حال گفته شده است غیر قابل قبول تلاش های چینی کنسولگری در هوستون به سرقت ما اسرار سازمانی.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>