چین می گوید هنگ کنگ به توقف استرداد معاهدات با, انگلستان, کانادا, استرالیا

صادر شده در:

چین وزارت امور خارجه گفت: در هنگ کنگ است دولت را به حالت تعلیق در توافق نامه در زمینه کمک متقابل برای امور کیفری از جمله استرداد, با, بریتانیا, کانادا و استرالیا.

تبلیغات

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin گفت: روزانه یک نشست خبری که تصمیمات گرفته شده توسط, انگلستان, کانادا و استرالیا در اوایل این ماه به حالت تعلیق استرداد موافقت نامه با هنگ کنگ بیش از یک جدید قانون تامین برای شهرستان تشکیل ناخالص دخالت چین در امور داخلی.

چین آخرین حرکت در آمد و پس از نیوزیلند اعلام کرد در اوایل روز سه شنبه که آن را به حال خود را به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ و ساخته شده و تعدادی از دیگر تغییرات زیر چین تصمیم به تصویب امنیت ملی قانون برای این سرزمین است.

“نیوزیلند دیگر می توانید اعتماد است که هنگ کنگ سیستم عدالت کیفری است که به اندازه کافی مستقل از چین” نیوزیلند وزیر امور خارجه وینستون پطرس گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“اگر چین در آینده را نشان می دهد پایبندی به “یک کشور و دو سیستم’ چارچوب سپس ما می تواند تجدید نظر در این تصمیم است.”

پکن اعمال قانون جدید در این مستعمره سابق بریتانیا در اوایل این ماه با وجود اعتراضات هنگ کنگ از ساکنان و کشورهای غربی تنظیم مالی hub تر استبدادی آهنگ.

پیترز گفت: نیوزیلند را درمان نظامی و دوگانه و استفاده از کالاها و تکنولوژی-صادرات به هنگ کنگ در همان راه به عنوان آن رفتار از جمله صادرات به کشور چین به عنوان بخشی از یک بررسی کلی آن رابطه با هنگ کنگ.

توصیه های سفر به روز شده است برای هشدار به زلاند نو به خطرات ارائه شده توسط امنیتی جدید قانون او اضافه شده است.

در یک وب سایت بیانیه سفارت چین در نیوزیلند به نام تصمیم تخطی از قوانین بین المللی و درشت دخالت چین در امور داخلی.

“طرف چینی است تسلیم آن نگرانی و قوی اپوزیسیون” سفارت نماینده در بیانیه ای گفت:.

چین نیوزیلند بزرگترین شریک تجاری سالانه دو راه تجارت به تازگی بیش از NZ$32 میلیارد دلار ($21 میلیارد دلار).

نیوزیلند روابط با چین را ساییده شده به تازگی پس از اقیانوسیه ملت حمایت تایوان مشارکت در سازمان بهداشت جهانی (WHO).

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>