سابق 49er دانا Stubblefield مجرم تجاوز به عنف, چهره زندگی در زندان


FILE -- San Francisco 49ers defensive tackle Dana Stubblefield smiles during a news conference at 49ers headquarters in Santa Clara, Calif., Monday, Dec. 8, 1997.

فایل — San Francisco 49ers دفاعی مقابله با دانا Stubblefield لبخند در یک کنفرانس خبری در 49ers دفتر مرکزی آن در سانتا کلارا, کالیفرنیا, دوشنبه, دسامبر. 8 سال 1997.

جان تاد/AP

یک هیئت منصفه در شهرستان سانتا کلارا پیدا کرده است سابق San Francisco 49ers دفاعی مقابله با دانا Stubblefield به جرم تجاوز به یک زن در مورگان هیل خانه در سال 2015 دادستان روز دوشنبه گفت:.

Stubblefield که بازی برای 49ers از سال 1993 تا 1997 متهم شده بود از تماس با 31 سال تکامل غیر فعال زن در نگهداری سایت و دعوت او را به خانه خود و تجاوز به او در حالی که با استفاده از یک تفنگ در طول انجامید ، سه بار نرم افزار کاسه داشت به جرم تجاوز به عنف با زور تهدید و یا ترس و گناه از با استفاده از یک اسلحه گرم در کمیسیون از جرم و جنایت.

اعتقاد بر روی اسلحه گرم شارژ بدان معنی است که Stubblefield در حال حاضر چهره های 15 سال به زندگی در زندان است. خود را وکیل قبلا ادعا کرد اتهامات “انگیزه” ،

Stubblefield برنده NFL دفاعی Rookie از سال 1993 و عضو 1994 49ers تیم که برنده سوپر جام XXIX.

اریک تینگ است SFGATE خبرنگار. ایمیل: [email protected] | Twitter:@_ericting

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>