ماساچوست coronavirus اعداد بالا رفتن دوباره; آخرین کانون یک اسپرینگفیلد بیمارستان

CommonHealth گزارش می دهد که دولت در حال حاضر گزارش شده بیش از 200 coronavirus موارد در روز برای چهار روز گذشته – اولین بار است که اتفاق افتاده است از اواسط ماه ژوئن.

در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی امروز رژیم صهیونیستی. بیکر گزارش داد که یک کارمند Bay State مرکز پزشکی در بازگشت از سفر به یک کانون در جایی دیگر در این کشور شد و “سهل انگاری با توجه به پوشیدن ماسک” و آلوده دیگر کارگران و بیماران. WBZ به گزارش شمارش تا کنون 23 نفر از کارکنان و 13 نفر.

بیکر گفت: ماساچوست Covid-19 نقاط در حال حاضر مربوط به “گردهمایی” مانند حزب که در چتهم.

بیکر اذعان کرد که Covid-19 اعداد را “علامت” در روزهای اخیر اما این دولت باقی مانده است در شکل بسیار بهتر از در آوریل و مه.

او افزود: “این ویروس را نه تابستان و نه می تواند به ما.” در آوریل و مه دولت بود دیدن تست مثبت نرخ “شمال از 10 درصد است و این نرخ در حال حاضر کمتر از 2 ٪ — اما که مردم نیاز به درک Covid-19 است که هنوز هم در خارج وجود دارد و آنها هنوز هم نیاز به اقدامات احتیاطی.

او گفت که دولت شکایت کردم که در مورد بندر-کشتی کروز و بوستون بهداشت عمومی است کمیسیون تحقیق.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>