نیوزیلند تعلیق هنگ کنگ استرداد پیمان پس از چین امنیتی جدید قانون

صادر شده در:

نیوزیلند به حالت تعلیق در آن معاهده استرداد با هنگ کنگ و ساخته شده و تعدادی از دیگر تغییرات زیر چین تصمیم به تصویب امنیت ملی قانون برای خاک, امور خارجه, وزیر وینستون پطرس گفت: در روز سه شنبه.

تبلیغات

“نیوزیلند دیگر می توانید اعتماد است که هنگ کنگ سیستم عدالت کیفری است که به اندازه کافی مستقل از چین” پیترز در بیانیه ای گفت.

“اگر چین در آینده را نشان می دهد پایبندی به “یک کشور و دو سیستم’ چارچوب سپس ما می تواند تجدید نظر در این تصمیم است.”

پکن اعمال قانون جدید در این مستعمره سابق بریتانیا در اوایل این ماه با وجود تظاهرات از هنگ Kongers و کشورهای غربی تنظیم مالی hub تر استبدادی آهنگ.

استرالیا و کانادا و انگلستان همه به حالت تعلیق معاهدات استرداد با هنگ کنگ در اوایل این ماه. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسیده است ترجیحی اقتصادی درمان برای هنگ کنگ است.

پیترز گفت: نیوزیلند را درمان نظامی و دوگانه و استفاده از کالاها و تکنولوژی-صادرات به هنگ کنگ در همان راه به عنوان آن رفتار از جمله صادرات به کشور چین به عنوان بخشی از یک بررسی کلی آن رابطه با هنگ کنگ.

توصیه های سفر به روز شده است برای هشدار به زلاند نو به خطرات ارائه شده توسط امنیتی جدید قانون او اضافه شده است.

چین نیوزیلند بزرگترین شریک تجاری سالانه دو راه تجارت به تازگی بیش از NZ$32 میلیارد دلار ($21 میلیارد دلار).

نیوزیلند روابط با چین را ساییده شده به تازگی پس از اقیانوسیه ملت حمایت تایوان مشارکت در سازمان بهداشت جهانی (WHO).

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>