دو بازداشت برای ژوئن تیراندازی در بروک مارشال جاده در Roxbury

بوستون گزارش پلیس دستگیری دو نفر در روزهای اخیر به اتهام آنها به ضرب گلوله یک مرد در 20 بروک مارشال Rd. خاموش Ruggles سنت در اطراف 6:30 p. m. در ژوئن 29.

قربانی جان سالم به پلیس می گویند.

افسران دستگیر Jeavoni Celester-خار, 20, از Roxbury در Wesminster دادگاه در Roxbury حدود 11:20 صبح امروز پس از “یک مبارزه خشونت آمیز,” پلیس می گویند.

Celester-خار دستگیر شد حکم شارژ او با حمله نظامی به قصد قتل و در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم و در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات پلیس می گویند. پس از مبارزه و پس از یک جستجو است که به همراه داشت “لود .380 کالیبر Bryco اسلحه تفنگ” چند سست گلوله و “کیسه های پلاستیکی حاوی 17 کوچک کیسه های پلاستیکی کرک کوکائین” او همچنین متهم با در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم دوم و پس از آن در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات حمله و باتری در یک افسر پلیس و در اختیار داشتن کلاس B مواد مخدر به قصد توزیع و همچنین به عنوان یک سطح 1 مسلح حرفه ای, جنایی که می تواند به معنای یک جمله دیگر اگر او به جرم در جرائم دیگر.

Celester-خار قبلا دستگیر شده و در سال 2017 و 2019 در تفنگ اتهامات در Roxbury.

دوم که پلیس نیست شناسایی دستگیر شد شنبه در 26 بوستون سنت در درچستر در ارتباط با تیراندازی به پلیس می گویند.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>