به سلامتی مالک شکایت شرکت های بیمه بیش از امتناع از پوشش coronavirus مربوط به ضرر و زیان

Hampshire خانه Corp. که صاحب هر دو اصلی و Faneuil سالن به سلامتی میله و 75 در آزادی اسکله بار در این هفته شکایت کرد سه شرکت بیمه برای جبران ضرر و زیان آن وارده از شهرستان و دولت تعطیل میله در ماه مارس به دلیل Covid-19 دلیل است.

در آن طرح دعوی در دادگاه واصل این هفته در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در بوستون شرکت می گوید این ضرر و زیان باید تحت پوشش یک “تمام خطر” تجاری-سیاست مالکیت آن خریداری شده در ماه اوت گذشته و این که سه شرکت بیمه که مورد حمایت سیاست باید برای پرداخت ضرر و زیان در میله های مرتبط با رستوران ها و عملکرد مرکز و در سلامتی هدیه فروشگاه.

“سیاست شامل علت از دست دادن پوشش برای کسب درآمد از ضرر و زیان و هزینه های اضافی از همه خطرات از جمله مدنی اقتدار اقدامات” که قطعا شامل سفارشات صادر شده توسط شهردار والش در 15 مارس و رژیم صهیونیستی است. بیکر در مارس 23 است که به طور موثر با قرار دادن میله و تابع سالن از کسب و کار و به طور چشمگیری کاهش می یابد و درآمد حاصل از رستوران ها و فروشگاه هدیه.

در انکار نامه, Allianz خطرات جهانی ایالات متحده بیمه شرکت ، می گوید: سیاست فقط مربوط به آسیب فیزیکی به اموال و مرتبط با “عمران اقتدار اقدامات” و Hampshire خانه خواص نشده اند دچار هر گونه آسیب فیزیکی و نه دولت صادر شده و هر گونه سفارشات مربوط به طور مستقیم به آنها و یا خود را در اطراف محله.

که مشابه استدلال های ساخته شده توسط حقوقی غذاهای دریایی را بیمه گر در انکار که زنجیره Covid-19 پوشش – که بیش قانونی شکایت کرد.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>