مرد متهم به اتهام نقش در تلاش کمین قتل در Waumbeck خیابان در Roxbury

Naje Duchard, 19, از Roxbury شد arraigned امروز به اتهام او یکی از سه مرد مسلح که در کمین یک مرد صحبت کردن به یک نسبت در Waumbeck خیابان در کرافورد خیابان حدود 1:30 a. m. در ژوئیه 21, Suffolk County, دفتر دادستان منطقه ،

Duchard دستور داده شد برگزار شد بدون وثیقه تا حداقل یک Aug. 4 جلسه در اتهامات عنوان شده است که شامل حمله نظامی به قصد قتل را دا را می گوید. قربانی همچنان در بیمارستان بستری و در شرایط بحرانی; باید او بمیرد Duchard خواهد بود به اتهام قتل دا را اضافه می کند.

با توجه به DA دفتر:

تحقیقات مقدماتی نشان می دهد که قربانی شد سوار بر روروک مخصوص بچه ها در Waumbeck خیابان در Roxbury و متوقف شده بود به صحبت کردن با یکی از بستگان که چند مرد مسلح به نظر می رسد در پا و آتش گشودند. قربانی زده شد چند بار. یک افسر پلیس بوستون شنیده صدای شلیک گلوله با عجله به صحنه و به دنبال ادعا مهاجمان که در حال اجرا بودند به سمت یک وسیله نقلیه است.

افسر در نهایت با سه در Codman پارک جایی که آنها در حال غرق خود را و سپس سعی به فرار. افسر شلیک تفنگ خود را در طول پیگیری بود اما ضربه نه هر کسی.

بی گناه و غیره.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>