LeBron James لیکرز را بیانیه در NBA بازگشت

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — LeBron James و لس آنجلس لیکرز نشان داد برخی از زنگ. آنها زدم آن را با زمان به فراغت.

آنتونی دیویس گل 34 امتیاز جیمز حال رفتن به آینده سبد با 12.8 ثانیه به سمت چپ و لیکرز منتقل شد و نزدیک به عقد شماره 1 دانه در کنفرانس غرب برگشتی با شکوه لس آنجلس کلیپرز 103-101 پنج شنبه شب در دومین بازی NBA دوباره باز doubleheader در لیگ “حباب” در والت دیزنی جهانی.

در طول همه گیر تجدید بحث و گفتگو در مورد نژادی و بی عدالتی اتفاق افتاده در ایالات متحده آمریکا — گفتگو که در اطراف این NBA راه اندازی مجدد. دادگاه “Black Lives Matter” بر روی آنها و لیکرز و کلیپرز زانو هم در طول سرود ملی در سکوت اعتراض به تقاضای برابری. نیواورلئان و یوتا همین در شب, درب بازکن.

جیمز تا به حال 16 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و هفت پاس گل برای کمک به لیکرز حرکت 6½ بازی پیش از کلیپرز در غرب با هفت بازی باقی مانده است. کایل Kuzma اضافه شده 16 امتیاز.

“این احساس مانند یک بازی واقعی به نظر من دو تیم مبارزه با. … نمی تواند شکایت برای اولین بازی,” دیویس گفت:.

پل جورج تا به حال 30 امتیاز و Kawhi Leonard به ثمر رساند 28 برای کلیپرز که تا به حال 11-نقطه منجر میدوی را از طریق سوم در یک بازی با اببس و جریان.

جورج 3-اشاره گر با 1:50 در سمت چپ برش لیکرز ” منجر به 99-98. جیمز عضلات, راه خود را به یک لیآپ در آینده در اختیار داشتن و پس از آن جورج ضربه دیگری 3 برای مساوی کردن بازی در 101 با 29 ثانیه باقی مانده است.

جیمز به دنبال خود دست پایین خط برای رفتن به آینده سبد درخشان بود در آخرین دفاعی در اختیار وادار کردن توپ از لئونارد دست و پوشش جورج به عنوان 3 نقطه سعی کنید در زنگ misfired.

جاز 106 پلیکان 104: رودی Gobert غرق دو پرتاب آزاد با 6.9 ثانیه به سمت چپ به کلاه 14-نقطه 12-دوباره بجای اول برگشتن و سه بلوک عملکرد دادن یوتا یک پیروزی بیش از نیواورلئان در این بازی برای اولین بار از راه اندازی مجدد.

نیواورلئان که رهبری برای بسیاری از بازی و به 16 امتیاز تقریبا کشیده پیروزی به عنوان زمان منقضی شده زمانی که برندن Ingram 3-نقطه تلاش rimmed در یک پایان تلخ برای او 23-نقطه شب.

صهیون ویلیامسون که از دست رفته نزدیک به دو هفته از عمل دیدم زمان بازی محدود است. او به ثمر رساند 13 امتیاز در فقط بیش از 15 دقیقه هایلایت شده توسط یک زن و شوهر alley-oop dunks یکی در نزدیک به نیمی از دادگاه تنبلی و سنگینی حرکت کردن از ساق پوش, جوراب توپ.

اما ویلیامسون چک کردن برای خوب با 7:19 چپ در چهارم و تماشا تنش پایان از حاشیه.

اردن Clarkson به ثمر رساند 23 امتیاز برای یوتا و کمک به سرب در نیمه دوم باز گشت. داناون میچل و مایک کانلی هر اضافه شده 20 امتیاز.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>