نئو نازی ها خشونت رشد می کند در برلین مهاجر محله


این ماه های ژوئن و جولای شده است وجود دارد افزایش در نئو-نازی حملات در Neukölln محبوب مهاجر محله در جنوب شرقی برلین. تقریبا هر روز وجود داشته است اتومبیل آتش سوزی و همچنین چندین بزرگتر آتش سوزی حملات و افزایش نازی برچسب ها در ساختمان. این الهام بخش هر دو ترس و خشم در ما ناظر که معتقد است پلیس بی علاقه هستند در حفاظت از محلی مهاجر جامعه است.

در اوایل ماه جولای آتش سوخته نمای Al-Andalos لبنان و رستوران در Neukölln. دو نفر مجروح شدند در فروغ. اگر چه پلیس گرفتار نیست هر مظنون به قتل را که از ترس از اعضای راست مسئول این حمله است. منطقه است خانه را به بسیاری از مردم از ترکیه و لبنان و سوریه و هویت خود را به عنوان یک مهاجر محله ساخته شده است Neukölln هدف از راست خشونت و محیطی.

محمد علی Chahrour یک سخنگوی Kein Generalverdacht [که ترجمه را به عنوان هیچ کلی سوء ظن] یک موسسه خیریه محلی که تاسیس شد برای کمک به مبارزه با نژادپرستی و بیگانه ستیزی پلیس و تبعیض در Neukölln.

از آغاز ماه ژوئیه ما تا به حال حملات تقریبا هر هفته. خشونت بدتر به دلیل مصونیت از مجازات است که هنوز هم در جریان است. وجود دارد که پلیس نیست واقعا نگران است.

آنها را stigmatised, پیشداوری از همه مهاجران و می گویند که بیشتر یا کمتر هر کس یک مظنون جنایی. بسیاری از مهاجران شهروندی است. وجود دارد 150,000 مردم از عربی پس زمینه در برلین, اما بی اعتمادی از این افراد است.

ویدیو زیر نشان می دهد سوخته وسایل نقلیه در مقابل Damaskus Konditorei, یک نانوایی تاسیس یک آواره سوری در Neukölln. دیوار کنار فروشگاه نیز برچسب گذاشته شده توسط نازی ها نماد است. این حمله رخ داده در ژوئن 18.

یک ویدیو از ژوئن 19 نشان می دهد آسیب به اموال در سراسر سوریه متعلق به نانوایی. عنوان ترجمه با عنوان: ‘نازی ها terrorised Neukölln دوباره شب گذشته با حمله آتش سوزی و نازی نشانه گذاری بر روی مهاجران مغازه ها. دوباره کمتر از 100 متر از ایستگاه پلیس. ساکنان Sonnenallee و Wildenbruchstrasse در ترس زندگی می کنند. جناح راست ترور در Neukölln باید به پایان آمده است.’

در Neukölln وجود داشته 130 جرایم نسبت داده شده به سمت راست و نئو نازی ها از سپتامبر سال 2019 سنا تخمین می زند. این آسیب شامل برچسب گذاشته شده توسط صلیب های شکسته هیتلر سلام خودرو در حال آتش زدن و خرابکاری. بیش از هفت سال گذشته وجود داشته است 2,800 موارد آتش سوزی.

تصویری از یک آپارتمان را به آتش در Neukölln در سال 2019 مشترک با ناظران تیم توسط یک شاهد عینی.

‘ترور نیست و هدف تنها افراد بلکه در این شهر به عنوان یک کل”

از دو سال گذشته شاهد افزایش شدید جناح راست خشونت در شمال Neukölln با توجه به Ferat علی Kocak محلی ضد نژادپرستانه فعال و معاون رئیس با Die Linke [حزب چپ] حزب سیاسی.

جناح راست تروریسم در Neukölln شده است مداوم و غیر قابل توقف برای 11 سال با وجود این واقعیت است که آن را شناخته شده است که مسئول است. اما آن را در زمان یک فرم جدید در سال 2018 است.

چه استفاده می شود و معمولی بود که نازی ها با تمرکز بیشتر در جنوب. در جنوب Neukölln آن است به خصوص افرادی که حمله و یا تهدید. آن است که افرادی که فعال هستند در کلیساها یا کسانی که برای حمایت از پناهندگان و صلح آمیز متنوع راه زندگی با هم. مردم مانند کتاب معامله گر هاینز Ostermann که تشویق [هولوکاست] یاد.

در شمال, ترور نیست, با هدف تک افراد بلکه در این شهر به عنوان یک کل. بنابراین هدف از این حملات این است که جامعه از مهاجران است. اتومبیل [متعلق به مهاجران] در حال سوختن روزانه حتی ساختمان های آپارتمانی. وجود دارد نازی نشانه گذاری در همه جا.

وجود دارد بسیاری از کوچکتر جرایم اما هنوز هم ترور است. کوچکتر جرايم شامل سرقت Stolpersteine [فلزی پلاک های قرار داده شده در پیاده رو در یاد مردم اخراج شده توسط نازی ها] یا مارک خانه.

Ferat نوشته شده این عکس در جولای 23 از مخدوش پوستر بزرگداشت نفر توسط نازی ها.

یک صفحه نمایش گرفتن از یک عکس Ferat نوشته شده به عنوان یک داستان در Instagram. به عنوان خوانده شده ‘این نیز در Neukolln! پوستر بزرگداشت تمام کسانی که به قتل رسیده توسط نازی ها از سال 1990 آسیب دیده بودند اینجا.’

Ferat خود بوده است هدف از نئو نازی ها. دو سال پیش Ferat خودرو به آتش کشیده شد در یک مشکوک به جناح راست حمله آتش سوزی. این سازمان تایید کرد که نئو نازی ها بوده است به اتهام جاسوسی بر Ferat قبل از حمله.

من در جاسوسی توسط نازی ها برای بیش از 1.5 سال و پلیس مورد آن را می دانستند اما نمی من هشدار می دهند. دو هفته قبل از حمله نازی ها (یک سابق NPD رسمی دیگر سابق AfD رسمی) در جاسوسی من در طول یک رویداد است که من تا به حال البته اعلام کرد بیش از حساب های رسانه های اجتماعی. آنها به من به دنبال تمام راه خانه تا دو هفته قبل از حمله. بعدی خودرو به آتش كشيده شد.

جناح راست شبکه ها و بی اعتمادی به پلیس
در بسیاری از قطعات از آلمان و راست افراط گرایی در حال افزایش است دوباره. در سال 2019 دولت ثبت نام 32,080 مستند افراط گرایان. برای مقایسه تعداد در سال 2018 شد 24,100 اسب. اعضای دو شاخه از AfD جوانان بازوی “Junge جایگزین” و هویت شعبه به نام “Der Flügel” گنجانده شده در این حساب.

بسیاری از موارد از راست خشونت شامل تعداد کمی از افراد. “تشخیص گروه های کوچک و فردی نویسندگان به ویژه در ارائه چالش های خاص به مقامات امنیتی” با توجه به 2019 گزارش از اداره حفاظت از قانون اساسی است.

پلیس در برلین بوده است به شدت مورد انتقاد قرار برای عدم جلوگیری از راست و نئو نازی ها خشونت است. شده اند وجود دارد تحقیقات به جناح راست در شبکه های پلیس. ابتدا در سال 2018 سیاستمداران در آلمان Die Linke حزب شروع به دریافت تهدید به مرگ با اطلاعات شخصی به دست آمده از پلیس کامپیوتر در هسن آلمان است. این تهدیدات مرتبط به راست گرایان با توجه به روزنامه آلمانی Der Spiegel. در جولای 14, Hesse پلیس جمهور Udo Münch استعفا داد و به عنوان یک نتیجه از دولت با دادستان بررسی است.

این رسوایی به معنای پلیس شما کمک کند به طور موثر جلوگیری از جناح راست خشونت و نئو نازی ها Ferat توضیح داد.
 

آن است که در مورد مشکوک هر کس که در پلیس. برای ما این مهم است که برای جدا کردن خوب از بد است. کسانی که جناح راست طرز فکر باید به حالت تعلیق از مواضع خود را به طوری که کسانی که واقعا شغل خود را مسئولانه و شهروندان به طور منظم می تواند به دست آوردن مجدد اعتماد خود را در آنها.

اغلب پلیس دانم چه کسی مسئول است اما کسانی که می خواستم به ندرت گرفتار و یا شارژ. لئو که نامش تغییر کرده است برای حفاظت از هویت خود را به اشتراک گذاشته عکس با ناظران تیم از پوستر است که نمایش عکس ها می خواستم از نئو نازی ها در Neukölln. آن است که روشن نیست که قرار دادن این پوستر نوشته لئو گفت.

من را دیده اند این پوستر سراسر Neukölln عکس گرفته شده در Wildenbruchstraße در مقابل صحرا Imbiss [یک پوند سودان رستوران و فلافل فروشگاه]. برخی از پوستر باید تخریب شده است که نشان می دهد که نازی ها شده اند به طور فعال در تلاش برای جلوگیری از گسترش این پوستر.

نئو نازی ها می خواستم پوستر به نظر می رسد درNeukölln. ما ناظر نمی دانم که آنها را قرار داده تا اصل.

عکس زیر نشان می دهد یکی از آسیب دیده پوستر که شده پاره پاره کردن دیوار راست خارج از Rathaus Neukölln U-bahn ایستگاه.

همان ناظر ما فرستاده این عکس از یکی از آسیب دیده پوستر.

Ferat نگرانی که نیست به اندازه کافی در حال انجام است.

“و من درخواست خودم را می کند وجود دارد که به یک هاناو [2019 راست تیراندازی در, Hanau, Germany] قبل از وجود دارد در نهایت برخی از جنبش؟”

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>