مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بان چینی متعلق به ویدئو برنامه Infinite از آمریکا در میان نگرانی های امنیتی

صادر شده در:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او را نوار به سرعت در حال رشد رسانه های اجتماعی برنامه Infinite از ایالات متحده به عنوان مقامات آمریکایی مطرح کرده اند مربوط به خدمات می تواند یک ابزار برای هوش.

تبلیغات

ما مقامات و قانونگذاران در هفته های اخیر ابراز نگرانی از wildly محبوب پلت فرم های ویدئویی مورد استفاده پکن برای مقاصد نابکار اما این شرکت را رد کرده است هر لینک کلیک کنید برای چینی ها در دولت است.

رسانه ها گزارش منتشر شده در اوایل روز جمعه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را نیاز ما عملیات از برنامه بود واگذار از آن چینی ها پدر و مادر شرکت ByteDance اما رئیس جمهور اعلام کرد بان کی مون.

صحبت با خبرنگاران در نیروی هوایی یک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “تا آنجا که Infinite نگران است ما منع آنها از ایالات متحده است.”

وی افزود: او را به عمل به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه با استفاده از اورژانس قدرت اقتصادی و یا یک فرمان اجرایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را به حرکت در می آید و پس از بررسی توسط کمیته سرمایه گذاری خارجی (CFIUS) در ایالات متحده است که به بررسی معاملات مؤثر در امنیت ملی آمریکا.

Infinite به خصوص محبوب با مخاطبان جوان که ایجاد و تماشای آن فرم کوتاه عام است حدود میلیارد کاربر در سراسر جهان.

تردید توسط AFP Infinite کاهش یافته است به نظر در گزارش مجبور به فروش گفت: تنها: “ما با اعتماد به نفس در موفقیت طولانی مدت از Infinite.

“صدها میلیون نفر از مردم به Infinite برای سرگرمی و اتصال از جمله جامعه ما از سازندگان و هنرمندان که در حال ایجاد معیشت از پلت فرم.”

“ما نه دشمن’

این شرکت این هفته متعهد سطح بالایی از شفافیت از جمله اجازه دادن به نظرات از آن الگوریتم برای اطمینان کاربران و تنظیم کننده.

“ما نه سیاسی ما را قبول نمی کند تبلیغات سیاسی و هیچ دستور کار — تنها هدف ما این است که باقی می ماند یک پر جنب و جوش و پویا پلت فرم برای همه برای لذت بردن از” Infinite مدیر عامل شرکت کوین مایر گفت: در پست این هفته.

“Infinite تبدیل شده است و آخرین هدف اما ما هستند نه دشمن.”

محبوبیت پلت فرم رسید پس از ByteDance به دست آورد و ما بر اساس برنامه موسیقی.ly در سال 2017 و ادغام آن با خود سرویس ویدئو.

James Lewis سر از سیاست های برنامه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی گفت: او معتقد است که خطر امنیتی با استفاده از Infinite “نزدیک به صفر” است که ByteDance می تواند در صورت فشار از چین برای شرکت در سانسور.

“به نظر می رسد مانند ByteDance ممکن است فشرده توسط پکن بنابراین ساخت آنها را محروم می سازد حس” لوئیس گفت. “آنها می توانند شروع به سانسور مسائل است.”

لوئیس گفت: ما از مقامات تحت CFIUS قدرت به باز کردن یک کسب قبلا تایید شده که یک اقدام مشابه در نظر گرفته شد در سال 2019 با این برنامه آشنایی Grindr پس از آن خریداری شده توسط یک شرکت چینی.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>