Coronavirus مرگ و میر در آمریکای لاتین در صدر 200,000

صادر شده در:

مرگ و میر در آمریکای لاتین از رمان coronavirus گذشت 200,000 شنبه شب یک همشهری چوب خط نشان داد کرسی منطقه وضعیت به عنوان یکی از جهانی فاصله از این بیماری همه گیر است که تست دولتها به حد.

تبلیغات

به غیر از ایالات متحده, برزیل و مکزیک را متصلب بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس بیش از هر کشور دیگر و با هم حساب برای حدود 70 درصد از منطقه ای و مرگ و میر.

هر دو تلاش کرده اند به تعادل نیاز برای جلوگیری از گسترش ویروس ها با استفاده از محدود کننده اقدامات ایمنی در حالی که تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود شده اند که در بروز بحران است.

برزیل گزارش روزانه ثبت 1,595 coronavirus مرگ و میر پیش از آن در هفته و ثبت نام یکی دیگر از 1,088 در روز شنبه. مکزیک ثبت شده 784 مرگ و میر در روز شنبه و برای اولین بار وارد شده بیش از 9000 عفونت های جدید از ویروس.

دیگر کشورهای آمریکای لاتین نیز مبارزه برای نگه داشتن coronavirus در خلیج و منطقه نقض 200,000 علامت پس از پرو به ثبت یکی دیگر از 191 مرگ و میر.

>>سازمان دیده بان فرانسه 24 در داخل آمریکا: به Covid-19 چالش در آمریکای لاتین

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>