رعد و برق دورتر از کت آبی 3-2 در 5-OT هیجان انگیز

برایدن پوینت در پنجمین اضافه کار ۱۰:۲۷ گل زد و تامپا بای صاعقه در چهارمین بازی طولانی تاریخ حذفی جام حذفی استنلی کاپ، روز سه شنبه با شکست ۳ بر ۲ کلمبوس بلو کاپ کاپ را شکست داد.

امتیاز از بالای دایره چپ به ثمر رساند، پس از اینکه متصدی گل موفق به انجام یک رکورد NHL-85 صرفه جویی شد، جوناس کورپیسالو را شکست داد. همچنین نقطه در اولین دوره بازی ۱ از بهترین های سری هفت تورنتو، راه بازگشت به گل را به ثمر رساند.

Vezina Trophy finalist Andrei Vasilevskiy نیز برای تامپا بی برجسته بود و ۶۱ توقف انجام داد. تیم های ترکیب شده برای 151 عکس — بیشتر در بازی NHL از لیگ شروع به ردیابی رسمی آمار در 1955-56.

نکته گفت: «این خسته کننده است، برای اطمینان، اما بعد از آن در یک نقطه سرگرم کننده می شود، نمی دونم چند نفر همون قدر بازی کردن “اين يکي هيجان انگيز بود”

Pierre-Luc Dubois در بازی قدرت گل و الیور بیورگسترند در اواخر دوره دوم اضافه شده است به کلمب — دانه شماره 7 در شرق — دو منجر کوتاه مدت در مقررات.

یانی گُرده هدف دیگر را برای رعد و برق دومین بذر دار داشت.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>