…پروکتر و گمبل برای فروش زمین های بیشتر ژیلت برای توسعه

به عنوان هدیه Xmas چند سال قبل. من تصمیم گرفتم تیغه های ژیلت به اندازه کافی طولانی تر به توجیه حق بیمه ، هیچ بوستون غرور قوی درگیر ، و نه این واقعیت است که من یک پال Gillette – lifer. بعلاوه اينکه دسته هري يه کم يخورده احساس چينتيک يواشي ميکنه

برای منصفانه بودن، هر تیغه ای یک *زیادی طولانی تر خواهد بود اگر در انتهای دوش خود را در دوش بگیرید: آینه ای بدون مه برای آن بگیرید. این تفاوت بین خراش کره اضافی از نان تست و هک کردن از طریق سیم های مسی نوجوانانه، که موهای ریش خود را به معنای واقعی کلمه تا بافت قبل از آن خیس تا ده دقیقه بخار است. به راحتی سه برابر تعداد زیادی از یک ماشین کارتریج در مقابل پیش از دوش گرفتن را می توان به صورت یک ماشین کارتریج در مقابل دوش گرفتن، ریست کرد. بهترین چیز بعدی این است که درست بعد از دوش گرفتن، بُرش.

من همچنین شادی های قدیمی مدرسه صابون و پوست مو بدرد نخود نقره ای نوک، که احساس می کنم مانند چرخ اندود بر روی پوست را تپانچه می کند. آنها را به کار روزانه احساس می کنند ناجوانمرد و قدیمی به موقع، عملکرد یک آرایش زیبا نزدیک، و صرفه جویی در ثروت کوچک در مقابل کرم کنسرو های تیغ زدن. مسلماً، سال ها طول کشيد تا هزينه سي نوت رو با اون برس بالا ي خط، گل سرخ نرم، دوباره پس بگيره. اما من هنوز خوشحالم که ساخته شده اند که outlay ، کاش من می توانستم زودتر از حس مشترک سرمایه گذاری در ابزار صنایع دستی باستانی و کیفیت زنده به شما آموخته است. (به کنار: کفش دیتو و لباس های مناسب.) یکی از آویزان قلم مو به خشک bristles پایین: ضد بصری, اما این حکمت از جنت سالان که آن را به من فروخته از کوچک, مغازه پر شده او می شود در بروکلین به مدت پنجاه سال عمل.

او همچنین تیغ های مستقیم حمل می کرد، مشتریان جدید بسیاری را برای آنها از مجموعه متصدی بار صنایع دستی به شدت جوهری، آنچه با خود را قطع کننده Peaky Blinders، مواهب و سبیل های مودار، جلیقه های لاپوش با دکمه بالا و gaiters shirtsleeve را به دست آورد. در حالی که من تحسین سبک محصول، من ایمنی و نزدیکی برتر در یک روی یک مو بر هنر جاز سن سرد را. با ریش از پیش نرم شده، من خودم را با تیغ کارتریج چند تیغه در دهه ها نیک. در همین حال، راست تراشیدن خود را از تراشیدن خود مانند تلاش برای برهنه کردن هلو گهواره از fuzz آن با چاقو پر کردن iffy از بازتاب آن در آینه است. اگر می خواهید این کار را انجام بديد، *اول یک لیوان شراب نخواهید داشت. (به غیر از: همان برای استفاده از یک ماندولین آشپزخانه بدون یک دستک برش, درس سخت برنده. هیچ نمی خواهد به خوردن قهوه ای هاش خون گرفته شده توسط یک گاز عمیق در شست خود را.)

یک تیغ صاف از یک حرفه ای — کامل با پیچیدن صورت گرم و ماساژ شانه، یک آرایشگر رترو فانتزی مثل توید در انتهای جنوبی — ارزش انجام یک بار برای تجربه را دارد. من آن را زمانی که من نیاز به یک مداد کاملا کم رنگ نازک سبیل برای 40s با آنها به نفع لباس چند سال پیش، تلاش برای کانال Errol فلین. (همسر من خیلی قانع کننده تر بود به عنوان Ersatz ریتا هایورث.)

من از صابون موهاي “جئو اف ترومپر” خوشم مياد یک بار در کاسه چوبی پوشیده شده ی هميشگي بخر، بعد از اون دوباره پر شدن دشت رو بگير. عطر زیبا ظریف (mmm، نارگیل)، تنها 15 دلار (145 ساله با نام تجاری slays تظاهر کنندگان جدید در ارزش)، آسان در یک پیچیدگی دردسر مستعد، و یک pck آلبینو به مدت شش ماه از روزانه را یال و بدرد می دهد.

من همیشه تجملات متوسطی مثل این کشت می کردم– من مثل یک احمق روی یک ساندویچ 2 ام اخیر از سوپرستای فوق العاده روی یک رول بزرگ فرانسوی با کره خوب و خردل رنگ می زدم– اما این روزها کمی بیشتر از آنها سپاسگزارم.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme