انفجار بیروت موجی را ایجاد کرد که به سمت ما هجوم آورد، مثل فیلم ها’

صادر شده در تاریخ:

فرانسه 24 با چند شاهد که در حال فیلمبرداری از آتش اولیه که پس از انفجار اول در بندر بیروت هنگامی که سهام بزرگ نیترات آمونیوم نیز منفجر شد، و ارسال موج شوک بزرگ برای کیلومترها در همه طرف صحبت کرد.

تبلیغات

Imad Khalil was filming the fire at the Beirut port from his balcony when he was suddenly hit by the shock wave that followed the second, ammonium nitrate stock explosion. اون افتاد روي زمين و به دنبال آوار مجروح شد

بعد از اولين انفجار وقت فکر کردن نداشتم همه چیزی که به یاد دارم این است که انفجار بزرگ موجی را ایجاد کرد که به سمت ما هجوم آورد، مثل فیلم ها”، عماد خلیل به فرانس ۲۴ گفت.

بیش از نیم میلیون نفر از ساکنان شهر در شعاع ۲/۵ کیلومتری انفجار در فاصله ۲/۵ کیلومتری زندگی می کنند و چندین نفر موفق به ضبط لحظه انفجار شدند.

محسن المختاری، روزنامه نگار، بیرون از حال و هوای شکیل بیرون بود و رفت و برای فیلمبرداری از آتش متوقف شد. مثل همه او نشگفت زده شد از انفجار دوم بزرگ.

من سعي کردم از خودم محافظت کنم چون انفجار وحشتناک بود تا زمانی که زنده ام هرگز آن لحظه را فراموش نمی کنم.”

تماشای گزارش کامل با کلیک کردن بر روی پخش کننده ویدیو بالا.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme