پليس بريتانيا می گويد يک کشته و چند مجروح در چاقو زدن های بيرمنگام

صادر شده در تاریخ: 06/09/2020 – 09:23

به گفته پليس، يک مرد کشته و هفت نفر مجروح شدند که دو نفر از آنها به طور جدی، در يک سلسله چاقو زدن ها در شهر بيرمنگام در مرکز انگلستان، بامداد روز يکشنبه.

تبلیغات

ادامه

پلیس میدلندز غربی می گوید: «ما اکنون می توانیم تایید کنیم که در پی حوادث دیشب تحقیقات قتل را آغاز کرده ایم.»

وی می گوید: «مردی جان خود را از دست داده و یک مرد و یک زن دیگر دچار جراحات جدی شده اند. پنج نفر دیگر نیز مجروح شده اند.»

دومينيک راب وزير امور خارجه بريتانيا گفت اطلاعاتی ندارد که نشان دهد اين حوادث مربوط به تروريسم است اما مردم بايد «خيلی هوشيار» بمانند.

پلیس میدلندز غربی به گزارش های مربوط به چاقو زدن در مرکز شهر بیرمنگام در حدود ساعت ۱۲:۳۰ صبح فراخوانده شد.

آنها در بیانیه ای اعلام کردند: «اندکی پس از آن تعدادی چاقو دیگر در این منطقه گزارش شد.»

#BREAKING | حالا ميتونيم تاييد کنيم که به دنبال اتفاقات ديشب تحقيقات قتل رو شروع کرديم

مردی جان خود را از دست داده و یک مرد و یک زن دیگر دچار جراحات جدی شده اند. پنج نفر ديگر نيز مجروح شده اند. داستان کامل ⬇️https://t.co/zM79l7hJWV

— پلیس غرب میدلندز (@WMPolice) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 6

کوردون های پلیس صبح روز یکشنبه در سه محل جداگانه در مرکز شهر: خیابان هرست، خیابان ایروینگ و خیابان ادموند در محل قرار داشتند.

چاقو برای یک شاهد رویترز در کنار یک آبکش در خیابان ادموند قابل مشاهده بود.

اندی استریت شهردار میدلندز غربی گفت به نظر می رسد سلسله حوادث منطقه خیابان هرست مرکز شهر با هم مرتبط است اما انگیزه برای آنها هنوز درک نشده است.

پلیس گفت: در این مرحله اولیه گمانه زنی در مورد علل این حادثه مناسب نخواهد بود.

یک شاهد به بی بی سی گفت که «چند نفر را دیده که مشت می جنگند».

بی بی سی گفت کوردون در خیابان هرست در نزدیکی منطقه معروف به روستای گی در مرکز بیرمنگام بود که بسیاری از مردم در میزهای فضای باز غذا خوردن و نوشیدن نشسته بودند.

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme