‘درخواست زیادی نیست’: سرخوردگی در داکار به عنوان سیل سنگال تازه ویران

صادر شده در تاریخ: 08/09/2020 – 08:50

خشمی در سنگال از جاری شدن سیل شدید وجود دارد که پس از داکار و تند شدن سوته های گسترده کشور در باران های شدید، دست کم چهار کشته بر جای گذاشته است. جاده ها مسدود شدند و خانه ها فرو ریختند. در کر ماسار، حومه متراکم پایتخت، تیپ آتش نشانی قایق های بادی را برای کمک به ساکنان برای دور هم قرار دادن تحویل داد. منتقدان می خواهند بدانند چه اتفاقی برای طرح میلیارد یورویی که در سال ۲۰۱۲ برای مبارزه با چنین سیل راه اندازی شد، افتاده است.

تبلیغات

ادامه

او می گوید: «هر بار که سیل وجود دارد، ما را با دادن جیره غذایی گول می زنند. ما بهش احتياج نداريم . ما نیاز به بهداشت داریم.» روخایا ساکن محلی به فرانسه ۲۴ می گوید، از سیل که دید آب ها خانه اش را پر می کنند و در میان باران هایی که در طول تعطیلات آخر هفته بی امان سقوط کرد، یک متر ارتفاع در حیاط ش بالا می رود. “من از رئيس جمهور مکي سال ميخوام کمکمون کن محله مون رو تميز کنيم خسته شدیم.»

الیمان نادائو از فرانسه ۲۴ و امانوئل لاندایس این گزارش را از کیور ماسار واصل کردند. برای تماشا، روی پخش کننده ویدیو در بالا کلیک کنید.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme